Drew McIntyre: Fani chcą zobaczyć coś nowego, Angelo Dawkins vs Otis na SmackDown, AEW Dynamite w Nowym Jorku

» Były WWE Champion Drew McIntyre rozmawiał z Ryanem Satinem na temat swojej obecności w WWE.

Rozumiem, że niektórzy fani mogą być zmęczeni, ponieważ chcą zobaczyć nową twarz na telebimie. Od ponad roku walczę o mistrzostwo lub jestem jego posiadaczem. Oczywiście jest to całkiem pokaźny wynik, ale nie wydaje mi się, aby ktoś mówił – O mój Boże, Drew nie pracuje tak ciężko, jakby mógł. Fani zwyczajnie chcieliby zobaczyć coś nowego, więc być może Drew będzie mógł zrobić coś innego – zakończył wrestler WWE.

» Podczas najbliższego odcinka WWE SmackDown of FOX odbędzie się starcie z udziałem Otisa oraz Angelo Dawkinsa. Pojedynek ten został zatwierdzony w programie WWE The Bump.

W ubiegłym tygodniu Angelo Dawkins został zaatakowany przez nieco odmienionego byłego posiadacza walizki Money in the Bank. Do incydentu doszło w momencie oglądania walki z udziałem Forda i Chada Gable’a przez Dawkinsa. Ta sama sytuacja spotkała Monteza, który został opatrzony przez służby medyczne. Dziś w trakcie WWE The Bump, WWE SmackDown Women’s Champion Bianca Belair potwierdziła, że jej mąż znajduje się w domu i dochodzi do siebie. Na szczęście Montez Ford nie doznał groźnego urazu, więc nie czeka go przerwa od występów na ringu.

» AEW zmierza do Nowego Jorku. Prezes federacji All Elite Wrestling Tony Khan potwierdził, że w środę 22 września odbędzie się Dynamite. Stadion tenisowy USTA Arthur Ashe znajdujący się w Queens będzie gospodarzem wydarzenia wrestlingowego. Bilety do sprzedaży na wspomniane show do sprzedaży trafią w piątek 16 lipca.

Warto zauważyć, że stadion pomieści około 24 tys. widzów.