Erick Rowan: Bo Dallas nie był w planach The Wyatt Family, Co wydarzyło się podczas ceremonii Million Dollar Championa w NXT?, Były pracownik NJPW, ROH, MLW w WWE NXT

» Były członek The Wyatt Family, Erick Rowan udzielił wywiadu dla SKWrestling, w którym wypowiedział się między innymi na temat wprowadzenia Bo Dallasa do The Wyatt Family, debiutu w WWE NXT oraz Luke’a Harpera.

Nie nigdy nie było takich planów, ponieważ odgrywamy swoje role. To nie jest prawdziwe życie.

Pamiętam, że rozpoczęło się to w momencie, w którym Bray Wyatt miał styczność z białymi koszulkami i innymi rzeczami. Później stworzył jakieś materiały z Dustym Rhodesem, a to była zupełnie inny moment, który nieco odmienił The Wyatt Family. Brodie był pierwszym “synem” Braya. Przez długi czas na zapleczu skupialiśmy się na odtwarzaniu różnych segmentów oraz wygłaszaniu prom. Byłem drugim synem Braya, co było nieco zabawne, gdyż byliśmy od niego starsi. To ewoluowało, stało się wielkim projektem, a co było dalej wszyscy wiedzą – zakończył Rowan.

» Nowy Million Dollar Champion LA Knight odwrócił się od WWE Hall of Famera Teda DiBiasego Sr. W tym tygodniu podczas odcinka NXT odbyła się ceremonia koronacji Million Dollar Championa La Knighta, który zdobył wspomniane mistrzostwo podczas Ladder Matchu na NXT TakeOver: In Your House.

W trakcie ceremonii Knight powiedział, że DiBiase odegrał bardzo ważną rolę w jego życiu, po czym zaatakował Hall of Famera. Na ratunek seniorowi przybył Cameron Grimes, więc już wiemy, że feud z udziałem wspomnianej trójki będzie kontynuowany w telewizji podczas najbliższych odcinków WWE NXT. Poniżej przedstawiamy kilka materiałów ze wspomnianej koronacji.

» Były pracownik New Japan Pro Wrestling dołączył do WWE NXT.

George Carroll Jr. w przeszłości pracował również w ROH oraz MLW jako członek writing teamu. Taką samą funkcję będzie pełnił w WWE NXT. Portal PWInsider.com informuje, że Carroll swoją przygodę z pro wrestlingiem rozpoczął jako dyrektor creative teamu w New England Championship Wrestling. W latach 2012 – 2016 pracował jako Writer/Content Producer ROH. Następnie dołączył do New Japan Pro Wrestling, gdzie pełnił rolę Director of United States Operations. Od marca 2019 roku związany był współpracą z MLW.