Dlaczego Rusev odrzucił ofertę IMPACT? Walka Sashy Banks z Bayley planowo w Hell in a Cell, Sasha pojawi się na najbliższym Smackdown

» Były zawodnik WWE, Rusev (obecnie Miro) wypowiedział się podczas jednego z jego ostatnich streamów na Twitchu na temat oferty IMPACT Wrestling, jaką otrzymał po zakończeniu kontraktu z federacją Vince’a McMahona. Były m.in. WWE U.S. Champion odrzucił jednak tę propozycję, co uargumentował w ten sposób:

Nie miało to nic wspólnego z COVIDem. Po prostu nie chciałem tam iść. Oni byli bardzo mili, skontaktowali się ze mną, jednak ja potrzebowałem trochę czasu.

» Bryan Alvarez i Dave Meltzer z Wrestling Observer podali, iż obecny plan na rywalizację Bayley z Sashą Banks zakłada walkę pań w o tytuł w Hell in a Cell Matchu na październikowym PPV. Jeżeli by do tego doszło, byłaby to trzecia walka kobiet w historii tej stypulacji. Co ciekawe Sasha Banks wzięłaby udział w każdej z tych walk (wcześniej spotykała się w klatce Hell in a Cell z Charlotte i Becky Lynch – odpowiednio w 2016 i 2019 roku).

» Skoro jesteśmy już przy temacie Sashy Banks to podczas meczu NFL na FOX wyemitowana została reklama SmackDown, podczas której Michael Cole zapowiedział, iż Sasha Banks pojawi się w ThunderDome na najbliższym show niebieskiego brandu, aby odnieść się do brutalnego ataku jakiego doświadczyła z rąk Bayley!