Jak Vince McMahon zareagował na walkę Dominika Mysterio na SummerSlam?, Chris Jericho: WWE pożałuje zwolnienia Miro, WWE prawdopodobnie planuje wielki mecz dla Drew McIntyre!

» Dominik Mysterio miał niezły debiut w ringu WWE. Jego walka na SummerSlam z Sethem Rollinsem spotkała się z entuzjastycznymi recenzjami zarówno ze strony fanów, jak i tych zza kulis. Wcześniej media jedynie informowały jak wyglądało spotkanie Dominika z Vincem McMahonem, ale teraz możemy to zobaczyć na własne oczy. W nowym WWE The Day SummerSlam 2020, możemy dostrzeć The Chairmana, który przytula Dominika po jego wielkim meczu SummerSlam. Mikrofon wychwycił również wszystko, co miał do powiedzenia pan McMahon.

Gratulacje. Niewiele osób może spotkać się z tego rodzaju reakcją, kiedy są na ringu, bez względu na to, jak długo są w branży. Więc powinieneś być z siebie bardzo, bardzo dumny.

» Chris Jericho jest przekonany, że WWE pożałuje zwolnienia Miro, który zadebiutował w AEW Dynamite na początku tego tygodnia. Całą sprawę skomentował w swoim podcastcie Saturday Night Special.

Zawsze byłem jego fanem. To kolejny facet, który z jakiegoś powodu wypadł przez pęknięcia [w WWE] i będą żałować, że pozwolili mu odejść.

Jericho ujawnił, że napisał kontrowersyjne zdanie w debiucie promującym Miro w AEW, która dotyczyła spędzenia przez Miro 10 lat „pod tym samym domem, pod tym samym szklanym sufitem” i ścigania wyimaginowanego mosiężnego pierścienia. “Cóż, możesz wziąć ten mosiężny pierścionek i wsadzić go sobie w dupę”, powiedział Miro w swoim promo.

Kiedy pośrednio wspomniał o WWE, mówiąc o szklanym suficie i mosiężnym pierścieniu, to była moja kwestia. Nie mógł uwierzyć, że może to powiedzieć w telewizji na żywo. Kiedy zapytał mnie, „czy naprawdę możemy to powiedzieć?” Odpowiedziałem: „tak, tutaj [w AEW] możesz powiedzieć, co chcesz.

Jednak Jericho wspomniał, że AEW nie chce wpaść w nawyk ciągłego robienia przytyków WWE, swojemu byłemu pracodawcy.

Cieszę się, że Miro przyszedł i przedstawił swoją misję. Szczerze powiedziawszy, zostawimy to teraz. To nie jest miejsce, które chce ciągle walić w inne miejsce. Oczywiście, kiedy przychodzisz z innej firmy, musisz przyznać, że pochodzisz stamtąd, bo to jest historia. Ale potem idziesz dalej.

Według Jericho, AEW wewnętrznie dyskutowało o sprowadzeniu Miro od czasu, gdy WWE zwolniło Bułgarskiego Brutala w czerwcu.

Rozmawialiśmy o przybyciu Mira kilka miesięcy wcześniej. Jednak wszyscy zastanawialiśmy się, jak stworzyć dla niego miejsce [w składzie]. Musieliśmy znaleźć dla niego fabułę, aby upewnić się, że po prostu nie będzie się tu kręcił. Musieliśmy znaleźć dla niego sensowne miejsce.
Best Man nie jest jednorazową umową. To będzie jego nowy gimmick. Jest “The Best Man” we wszystkim, podobnie jak Mr. Perfect. Wiesz, Miro zawsze był świetnym facetem, bardzo zabawnym facetem, czego wielu ludzi nie zna. Fajnie jest mieć go z nami.

» Drew McIntyre jest mistrzem WWE, ale czeka go ogromny test przeciwko Randy’emu Ortonowi na Clash of Champions. Wokół tego meczu pojawia się wiele pytań dotyczących tego, kto zostanie Mistrzem WWE. Tyson Fury zrobił niedawno film, gdzie pojechał do Szkocji i nakręcił małą drwinę z kraju King Of Claymore. Wygląda na to, że mimo pandemii ten spór trwa. W Wrestling Observer Newsletter stwierdzono, że w tym momencie należy uwierzyć, że jest coś między McIntyrem i Furym. Jeśli nie zostało to jeszcze uzgodnione, obie strony z pewnością o czymś rozmawiają.

To więcej niż pewne, że przynajmniej strony są w kontakcie w sprawie meczu, o ile już nie zadecydowano o walce. Ale można by pomyśleć, że przy cenie wywoławczej Fury’ego byłaby to Arabia Saudyjska, a nie ma na to określonej daty lub WrestleMania, która jest daleko.

WWE prawdopodobnie w tym roku nie zawita w Arabii Saudyjskiej. Ostatnio pojawiła się plotka, że ​​Tyson Fury nie walczył na WrestleManii, ponieważ ta odbyła się bez udziału publiczności. Z powodu pandemii wiele rzeczy wymagało zmiany. Wygląda na to, że chęć Fury’ego do ponownego wejścia na ring WWE wcale nie zmalała.