Powrót gwiazdy na SummerSlam, Debiut zawodnika NXT na RAW, Shaquille O’Neal chce zawalczyć z Codym!

» Roman Reigns niespodziewanie powrócił do WWE podczas SummerSlam. Jak się okazuje, to był ogromny szok również dla wszystkich za kulisami. Ringside News dowiedział się, że powrót Reignsa był ściśle tajny. Ludzie na zapleczu dowiedzieli się o powrocie Big Doga dopiero na kilka minut przed jego występem. Członek zespołu kreatywnego, który był wtedy za kulisami, powiedział Ringside News: „Nie wiem, gdzie był, był ukryty”. Trzeba przyznać, że Roman Reigns i Vince McMahon przygotowali nam niezłą niespodziankę.

» Keith Lee stracił tytuł NXT na rzecz Karriona Krossa na NXT TakeOver: XXX. To jednak dopiero początek historii Limitless Lee. Po udanej obronie tytułu WWE Drew McIntyre, WWE wyemitowało hype wideo dla Keitha Lee. Pokazali kilka najważniejszych wydarzeń z NXT, a później kawałek wiedzy o WWE Universe. Keith Lee zadebiutuje dzisiaj wieczorem na WWE RAW. Nie zostało ujawnione, co będzie robił, ale Keith Lee zostanie w main rosterze.

» AEW i WarnerMedia świetnie ze sobą współpracują. Może to również wiązać się z dużym potencjałem. Shaquille O’Neal podpisał niedawno nową umowę z WarnerMedia, co może przynieść pewne korzyści dla fanów AEW. Kiedy Shaq został zapytany przez Variety opotencjalne przybycie do AEW, otrzymaliśmy bardzo interesującą odpowiedź.

Chciałbym walczyć z Codym. Napisz to. Wydrukuj to. Wyślij mu SMS-a. Zadzwoń do AEW i powiedz im.

AEW już ściągnęło Mike’a Tysona i innych. Być może nie jest wykluczone, że Shaq dołączy do AEW, żeby trochę się zabawić. Shaw niewątpliwie przyciągnąłby jeszcze więcej fanów przed telewizory, ale pozostaje nam czekać na to, co przyniesie przyszłość.