AJ Styles chce walki z Triple H, Chris Jericho o upadku Matta Hardy’ego na All Out, Steel Cage Match zapowiedziany na RAW!

» AJ Styles podczas jednego ze swoich ostatnich live streamów na platformie Twitch wypowiedział się na temat tego, iż bardzo chciałby stoczyć walkę z Triple Hem i chce to zrobić, nawet jeżeli oznaczałoby to przejście na jakiś czas do NXT.

Chce znaleźć się z nim w ringu [z Triple H przyp. red]. Nie tylko dlatego, że jest to sam Triple H, ale również z innego powodu. Uwielbiam się uczyć od takich ludzi, jak on. Walka z Undertakerem była pod tym względem niesamowita dla mnie. Raz udało mi się być w drużynie z Triple Hem w Japonii, ale nigdy nie walczyłem przeciwko niemu.

Rzucam wyzwanie, Triple H. Jeśli chcesz się zmierzyć z “Phenomenal One” daj mi znać i doprowadzimy do tego. Jeśli chcesz, abym trafił do NXT, byśmy zrobili to na oczach Twojego brandu, niech tak będzie. Daj mi znać.

» Podczas sobotniej sesji Q&A Chris Jericho opowiedział o swojej reakcji na przerażający upadek Matta Hardy’ego podczas AEW All Out. Co ciekawe, według Jericho, Matt nie odniósł żadnych obrażeń po tym wydarzeniu.

Na początku byłem przestraszony, czekając czy z Mattem wszystko w porządku. Myślę, że zawsze gdy spadasz z tak wysoka, powinno być na dole więcej stołów i jakieś zabezpieczenie na podłodze. Chłopacy byli jednak odważni i na szczęście Mattowi nic się nie stało. Nieważne co usłyszycie, Matt nie miał wstrząsu mózgu. Był tylko poobijany, ponieważ uderzył się w głowę. […] Cieszę się, że nie stało się tam nic złego.

» Najbliższe RAW będzie miało potężną konkurencję ze strony wielu lig sportowych w USA. Zaczyna się bowiem sezon NFL, a tego samego dnia grać będzie również NHL. W związku z tym WWE rzuca wszystkie siły na najbliższą czerwoną tygodniówkę. Poniedziałkowe RAW dostało już podtytuł “In your face”, a do karty gali dodane zostały dwa duże pojedynki:

Drew McIntyre vs. Ketih Lee
Steel Cage Match: Dominik Mysterio vs. Seth Rollins

Wcześniej znaliśmy już dwa starcia, które odbędą się podczas najbliższego epizodu RAW:

Street Profits vs. Cesaro & Nakamura – Champions vs. Champions non-title match
Asuka (c) vs. Mickie James – RAW Women’s Championship Match

» Na WWE Network dodane zostały kolejne gale federacji niezależnych, z którymi WWE ma współprace. Od teraz można tam obejrzeć:
– Evolve 126 (Main Event: JD Drake (c) vs. Shane Strickland o pas WWN)
– Progress Chapter 94 (Main Event: Jordynne Grace (c) vs. Nina Samuels o pas Progress kobiet)
– wXw Shortcut To The Top 2020
– ICW Fight Club odcinek z 22.06.2018.