Uwaga na Spoilery! Zapowiedź starcia o WWE Championship na Hell in a Cell, Nowi mistrzowie na SmackDown, Rusev sugeruje nadchodzące zmiany, Bayley o Mae Young Classic

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live dowiedzieliśmy się, że w przyszłym miesiącu na gali PPV Hell in a Cell obecny mistrz WWE Jinder Mahal stanie w obronie WWE Championship przeciwko Shinsuke Nakamurze. Warto dodać, że w zeszłym tygodniu na SmackDown Live były mistrz NXT pokonał Randy’ego Ortona i otrzymał title shota:

» Na wtorkowym odcinku niebieskiej tygodniówki The New Day pokonali The Usos w Sin City Street Fight Matchu dzięki czemu zostali nowymi mistrzami tag teamowymi. Warto dodać, że jest to ich drugie panowanie jako Smackdown Tag Team Championship, a ogólnie czwarte w WWE:

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live na zapleczu Dasha przeprowadziła krótki wywiad z Rusevem, który wyjawił, że ma obrany nowy cel i musi zerwać ze swoją przeszłością i skupić się na tym co będzie, a nie na tym co było:

» W poniższym materiale wideo WWE Hall of Famer Medusa przeprowadziła wywiad z byłą mistrzynią kobiet RAW, czyli Bayley odnośnie starcia finałowego turnieju Mae Young Classic w Las Vegas: