Czy Rusev dołączy do Impact Wrestling? – komentarz, Christian pojawi się na RAW?, Rewanż z BackLash o mistrzostwo na RAW

» Były WWE Superstar Rusev na swoim kanale na Twitchu wypowiedział się na temat spekulacji dotyczących występu na Impact Wrestling Slammiversary. Show odbędzie się 18 lipca, a w materiale wideo wydanym przez federację pojawili się między innymi: EC3, Eric Young, Luke Gallows, Karl Anderson, Mike i Maria Kanellis, Curt Hawkins oraz flaga Bułgarii. Prawdopodobnie było, to nawiązanie do Ruseva.

Jak powiedziałem, każdy Bułgar może zadebiutować. Mogą znaleźć innego dzieciaka z Bułgarii. Ciągle to powtarzam. To może być każdy. Słuchajcie, nie wiem, dlaczego myślicie, że to ja. Ja nie mogę ani potwierdzić ani zaprzeczyć temu. Może chcą zapłacić mi milion dolarów za jeden mecz… Kto wie. Może się zgodzę?

» Wygląda na, to że podczas dzisiejszego odcinka WWE Monday Night RAW będziemy świadkami czegoś wielkiego. Na obecną chwilę nie wiadomo o, co chodzi, ale WrestleVotes twierdzi, że możemy być świadkami kolejnego występu Christiana w firmie wrestlingowej. W raporcie zostały zawarte słowa, które brzmią następująco: Sometimes scares never heal. Są one częściową nawiązaniem do theme songu wyżej wspomnianego wrestlera, który w przeszłości regularnie pracował w WWE.

ZOBACZ TAKŻE >>>> WWE Backlash 2020: Wyniki

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że Asuka zmierzy się z Nia Jax podczas Monday Night RAW. Będzie, to walka rewanżowa z BackLash, które odbyło się w niedzielę. Na szali po raz kolejny zostanie postawiony WWE RAW Women’s Championship. Warto dodać, że na BackLash wcześniej wspomniane wrestlerki zakończyły swoją walkę podwójnym wyliczeniem, gdyż Panie nie zdążyły wrócić do ringu zanim sędzie odliczył je do dziesięciu.