Shane McMahon wyzywa The Undertakera do HIAC matchu, Segment z Laną i Lashleyem – Kto pretendentem do WWE Title?

» Shane McMahon chce rewanżu z The Undertakerem w Hell in a Cell Matchu.

Jak widać na poniżej zamieszczonym materiale wideo, Shane pojawił się w niedzielnym Post-Mortem, gdzie promował Chapter 4 of The Undertaker’s “The Last Ride” dostępny w sieci WWE Network. Shane rzucił wyzwanie Takerowi do walki rewanżowej z Hell in a Cell Matchu z WrestleManii 32 twierdząc, że wciąż został mu jeszcze jeden wielki mecz.

Wiem, że mam jeszcze jeden wielki mecz z nim. Więc jestem gotowy. Rzucę mu teraz wyzwanie. Wyzywam go.

Właśnie to zrobiłem. Mam jeszcze jeden mecz. Chcę rewanżu. Hell in a Cell 2. Byłem tak blisko. Praktycznie nie ruszał się, byłem tak blisko.

Shane od dłuższego czasu nie pojawia się w telewizji WWE. 4 października na SmackDown były komisarz niebieskiej tygodniówki został pokonany przez Kevina Owensa w Career vs Career Ladder Matchu.

ZOBACZ TAKŻE >>>> WWE Backlash 2020: Wyniki

» Podczas gali WWE BackLash, Drew McIntyre pokonał Bobby’ego Lashley’a zachowując WWE Championship. W trakcie walki doszło do ingerencji ze strony Lany, przez co Bobby musiał uznać wyższość swojego przeciwnika. Po walce możemy zauważyć smutną Lanę oraz odchodzącego byłego pretendenta razem z MVP. WWE Champion za pośrednictwem Twittera wysłał oświadczenie w kierunku pozostałych członków czerwonego brandu.

Piekielna walka, @fightbobby. Jestem obolały, jestem pobity, ale wciąż jestem waszym WWE Championem. Kto chce być kolejny? #WWERaw.