Dlaczego Kevin Owens przegapił Monday Night RAW?

Kevin Owens nie pojawił się na poniedziałkowym Monday Night RAW mimo, iż jego obecność była awizowana.

Dave Meltzer w Wrestling Observer Radio poruszył kwestię nieobecności byłego WWE Universal Championa, który miał rywalizować z Ezekielem o miejsce w męskim Money In The Bank ladder matchu. Oczywiście do walki nie doszło, a komentatorzy czerwonej tygodniówki stwierdzili, że walka została przełożona na inny termin, lecz nie wiadomo nic w sprawie nieobecności Owensa.

Ezekiel pracował na RAW tworząc segment z Johnem Ceną powracającym po dłuższej nieobecności. Zamiast pojedynku kwalifikacyjnego odbył się Battle Royal, a zwycięzca czyli Riddle zakwalifikował się do męskiego Money in the Bank Ladder Matchu.

Nie chciałem jechać do Teksasu, więc nie pojechałem. Zostawcie mnie w spokoju. – Taki wpis pojawił się na oficjalnym profilu Kevina Owensa w mediach społecznościowych.

Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę pojedynków, jakie obejrzymy na WWE Money In The Bank:

* Seth Rollins vs. Drew McIntyre vs. Sheamus vs. Omos vs. Sami Zayn vs. Riddle vs. TBA — Men’s Money In The Bank Ladder Match

* Lacey Evans vs. Alexa Bliss vs. Liv Morgan vs. Raquel Rodriguez vs. Asuka vs. Shotzi vs. Becky Lynch — Women’s Money In The Bank Ladder Match

* Bianca Belair (C) vs. Carmella — RAW Women’s Championship

* Ronda Rousey (C) vs. Natalya — SmackDown Women’s Championship

* The Usos (C) vs. Street Profits — Undisputed WWE Tag Team Championship