Topowy pojedynek usunięty z ostatniego Monday Night RAW

Podczas ostatniego Monday Night RAW do federacji World Wrestling Entertainment powrócił 16-krotny WWE World Champion John Cena.

Zaskakującym faktem jest to, że na czerwonej tygodniówce nie odbył się Money in the Bank qualifying match z udziałem Ezekiela oraz Kevina Owensa.

Został on zastąpiony przez “Last Chance” Battle Royal, który wygrał Riddle i to właśnie on zajął ostatnie miejsce w nadchodzącym Men’s Money in the Bank Ladder Matchu.

Przed pokazem w mediach społecznościowych WWE reklamowało starcie z udziałem Ezekiela oraz Owensa. Po odniesionym zwycięstwie przez byłego zawodnika UFC, Jimmy Smith potwierdził, że konfrontacja Owensa oraz Ezekiela została przełożona na inny termin. Oczywiście nie było żadnej wzmianki na temat konsekwencji jakie będzie niósł ze sobą Money in the Bank Match.

Ezekiel nie walczył na RAW, ale skonfrontował się z Johnem Ceną, który chciał dowiedzieć się na temat miejsca pobytu Eliasa. Ezekiel stwierdził, że jego starszy brat pokazuje młodszemu bratu Elrodowi okolice. W pewnym stopniu może być to potwierdzenie przedstawienia kolejnego brata Eliasa w najbliższym czasie.