Ezekiel przedstawia dowody na istnienie brata?, Jericho chciał stworzyć nową stajnię

» Ezekiel przedstawił Owensowi dowody w postaci zdjęć.

Ezekiel zamieścił na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, które rzekomo przedstawia jego osobę oraz brata Eliasa. Zdjęciem tym Ezekiel próbuje obalić pogląd Kevina Owensa, jakoby Ezekiel i Elias był tą samą osobą. W tym miejscu, należy zaznaczyć, że Elias jest od kilku miesięcy niewidoczny w WWE.

Jaka zatem jest prawda?

» Chris Jericho w planach miał stworzenie nowej stajni. 

Rozpoczęty program pomiędzy Chrisem Jericho i Eddiem Kingstonem , zakończył się rozpadem grypy The Inner Circle, do której należeli Santana I Ortiz. Od tych właśnie członków, odwrócił się lider grupy Jericho, tworząc tym samym nową stajnię z Hagerem, Danielem Garcią i 2point0. Tym samym stanął na przeciwko byłym kompanom, którzy sprzymierzyli się z Eddiem Kingstonem.

Jericho w Busted Open Radio wspomniał, że miał plany założyć zupełnie inną stajnię. Należeć do niej mieli John Moxley i Eddie Kingston. Zaznaczył również, że niemiał zamiaru doprowadzić do rozpadu The Inner Circle. Jednak koleje losu, potoczyły się zupełnie inaczej co skłoniło go do zmiany planów.

„Moim pierwotnym pomysłem było to, że może, Eddie i John Moxley mieliby być sojuszem jako babyfaces. Nigdy tak naprawdę nie myślałem o tym, żeby zostać heelem. Zawsze miałem ten romantyczny pomysł, żeby nie rozbijać Inner Circle i żebyśmy byli razem do końca. Kiedy zaczęliśmy się rozkręcać i ruszać, zdałem sobie sprawę, że możemy z tym wiele zrobić. – powiedział Jericho.