Thunder Rosa o tytule AEW Women’s Championship i Dustinie Rhodesie, Paul Heyman chwali konkurencję, Zapowiedź AEW Dynamite

 

Thander Rosa gościła w programie “Throwing Down With Renee and Miesha”, w którym rozmawiała o pasie mistrzowskim i Dustinie Rhodesie. 

Zapytana co chciała by zrobić w tej chwili jako posiadaczka pasa mistrzowskiego odpowiedziała, że chciała by podróżować razem z pasem.

“Mam tylko nadzieję, że nadarzy się okazja, abym została walczącą mistrzynią. Bardzo chciałabym podróżować z mistrzostwem. Teraz mamy pewne powiązania z Japonią. Pracowałam w Tokyo Joshi Pro. Bardzo bym chciała, gdyby pojawiła się możliwość przywiezienia mistrzostwa i obrony go w Japonii lub w Meksyku. To są rzeczy, których jeszcze nie robiliśmy. Myślę, że jest dla mnie ogromna szansa, aby wnieść inny wygląd do Women’s Championship. Robię wiele rzeczy w społeczności i chcę mieć pewność, że będę reprezentować firmę z honorem i szacunkiem. Przynoszę tytuł za każdym razem, gdy przychodzę i robię coś w społeczności, ponieważ to ważne dla tych dzieciaków, kobiet i mężczyzn, aby zobaczyli, że ktoś, kto wygląda tak jak oni, może zajść daleko i być dla nich przykładem.” – powiedziała.

Dustina Rhodesa darzy ogromnym szacunkiem i wdzięcznością za pomoc, którą otrzymała z jego strony  przychodząc do AEW.

“On trzyma mnie na ziemi. Jestem bardzo emocjonalną osobą, więc kiedy coś mi się nie podoba, nie potrafię tego zamaskować. On zawsze mówi: ‘Thunder, musisz się uspokoić. Wiesz, że to potrafisz”. Jest jak mój motywator”. Cały czas mnie przytula. Mówi: ‘Wiesz, że ci się uda. Wiedziałem o tym od chwili, gdy przyszłaś do tej firmy”. Pamiętam ten moment. Zobaczył, że coś robię, i powiedział: “Jesteś kimś innym”. Zawsze przypomina mi o tym, jaka jestem zła i że muszę wierzyć w siebie za każdym razem”. – wspomniała. 

» Jeden z najlepszych menagerów w świecie wrestlingu, Paul Heyman, stwierdził że nie ma żadnego problemu w pochwale dla AEW jeśli ci zrobią dobry produkt.

Heyman prowadził wielu wrestlerów w WWE. Niektórzy z nich, jak na przykład CM Punk pracują obecnie dla konkurencyjnego AEW.  W rozmowie z Richard Deitsch w podcaście Sports Media, Heyman mówił , że może chwalić AEW jeśli serwują dobry produkt pomimo jego pracy dla WWE.

“Cóż, po pierwsze nie mam problemu z umieszczeniem AEW w czołówce, jeśli AEW robi rzeczy, które są warte umieszczenia w czołówce. Nie żyję w bańce. Chciałbym też powiedzieć każdemu, kto zastanawia się, dlaczego jestem tak chętny, aby pokonać konkurencję. Jeśli spojrzysz na WrestleManię i spojrzysz na fakt, że w ciągu tych dwóch dni WWE sprzedało więcej biletów niż jakiekolwiek inne… Muszę nazwać te dwie noce jednym wydarzeniem, sprzedaliśmy więcej biletów na to wydarzenie, niż na jakiekolwiek inne wydarzenie w historii WWE. Połączcie te dwie noce”. Mając to na uwadze i spektakl, jakim będzie to widowisko, i łącząc to z ogólnoświatowym rozgłosem, jaki to wydarzenie przyniesie oraz faktem, że cała branża jest skupiona na tym, co wydarzy się na WrestleManii, a co za tym idzie, co z niej wyjdzie, mógłbym twierdzić, że mógłbym tu siedzieć i wychwalać AEW przez cały dzień. – powiedział. 

Zapowiedź AEW Dynamite:

Głównym pojedynkiem ogłoszono mecz między Jay’em Lethalem i Jonem Moxleyem. Zatem czeka nas dynamiczna akcja. Po za tym w ringu zobaczymy topowe gwiazdy i potencjalny duży debiut w federacji.

Jest na co czekać!

Walki:

Jon Moxley vs. Jay Lethal

 Darby Allin (w/ Sting) vs. Andrade El Idolo

FTR vs. Gunn Club

The Bunny vs. new AEW signee (Owen Hart Foundation Tournament Qualifier)