Wardlow na temat przejścia do WWE!

» Podczas niedawnej rozmowy z PWInsider, wschodząca gwiazda AEW Wardlow otwarcie mówiła o swoim statusie w AEW oraz, czy widzi przyszłość w innym miejscu w świecie wrestlingu. Wrestler, który zeszłej nocy przegrał w starciu z CM Punk’iem na AEW Dynamite, jest dumny z tego, że jest oryginalny w AEW i twierdzi, iż zamierza pozostać pod skrzydłami Tony’ego Khana aż do emerytury.

„Tak, właściwie rozmawiałem o tym zeszłej nocy. Za 10 czy 20 lat będę tak podekscytowany i dumny, że spojrzę wstecz i powiem, że byłem jednym z wrestlerów stworzonych przez AEW. A to wiele dla mnie znaczy, ponieważ moja kariera zaczęła się – oczywiście zrobiłem kilka indies, ale świat mnie nie znał (…); O ile świat wie, moja kariera rozpoczęła się od AEW i zakończy się wraz z AEW (…).”

Ostatnio pojawiły się doniesienia, że WWE jest zainteresowane Wardlowem i może próbować odciągnąć go od AEW, gdy jego kontrakt wygaśnie. Ale według samego Wardlowa jest to mało prawdopodobne, że w WWE będzie mu lepiej.

„AEW spełniło moje najśmielsze oczekiwania. Tony Khan mi to dał, Cody Rhodes,  The Young Bucks, Kenny Omega, oni mi to dali. Sposób, w jaki ludzie są tam traktowani, harmonogram, jestem niesamowicie zadowolony (…)”

W innym niedawnym wywiadzie Wardlow wspomniał o planach na Nowy Rok i zapowiedział, że jego występy w telewizji będą coraz częstsze. Mamy nadzieję, że spowoduje to jego rozwój i zaowocuje kilkoma ważnymi momentami w jego kwitnącej karierze.