Roman Reigns oraz Brock Lesnar pojawią się na SmackDown, Jim Ross wzruszony reakcją fanów na Dynamite

» WWE Universal Champion Roman Reigns otrzymał pozwolenie na powrót do telewizji WWE podczas najbliższego odcinka SmackDown.

Federacja World Wrestling Entertainment opublikowała oświadczenie, w którym poinformowała, że Roman Reigns pojawi się na piątkowym SmackDown on Fox w Mohegan Sun Arenie, Uncasville.

WWE Champion Brock Lesnar obserwował zwycięstwo Bobby’ego Lashleya odniesione podczas walki wieczoru na poniedziałkowym Monday Night RAW. Bestia powiedziała operatorowi kamery, że zobaczy się z Romanem Reignsem na najbliższym SmackDown. Tak więc wiemy, że podczas gali PPV Royal Rumble przeciwnikiem WWE Championa Brocka Lesnara będzie Bobby Lashley.

Roman Reigns miał zmierzyć się z Brockiem Lesnarem podczas pierwszej gali WWE DAY 1 w 2022 roku, ale z powodu uzyskania pozytywnego wyniku na obecność koronawirusa, nie pojawił się na PPV. To sprawiło, że Brock Lesnar dołączył do five way matchu, w którym pokonał Big E, Kevina Owensa, Setha Rollinsa oraz Bobby’ego Lashleya, dzięki czemu został nowym WWE Championem. Sporo mówi się o tym, że podczas WrestleManii 38 odbędzie się starcie z udziałem Romana Reignsa oraz Brocka Lesnara, ale sposób, w jaki dojdzie do tej wielkiej konfrontacji uległ zmianie w mgnieniu oka.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl

WWE – Roman Reigns został oczyszczony i powróci na Friday Night SmackDown. WWE Universal Champion nie był w stanie rywalizować na WWE DAY 1 z powodu uzyskania pozytywnego wyniku na COVID. Jego przeciwnik Brock Lesnar został dodany do WWE Championship Fatal 5-Way Matchu i zdobył mistrzostwo. W tym tygodniu na RAW, Lesnar ostrzegł Reignsa, gdyż zmierza na niebieską tygodniówkę. Co się stanie, kiedy dojdzie do wybuchowej konfrontacji? Nie przegap ogromnej konfrontacji w ten piątek na FOX.

» Hall of Famer oraz komentator AEW Dynamite Jim Ross powrócił do telewizji All Elite Wrestling podczas ostatniego odcinka telewizyjnego Dynamite. Legenda wrestlingu podziękował Tony’emu Khanowi za tak uroczyste powitanie po krótkiej przerwie spowodowanej rakiem skóry.

Szczerze wzruszyłem się. Cieszę się, że moja przerwa nie trwała dłużej, ponieważ im więcej myślałem o podróżach oraz ludziach, którzy byli ze mną przez ten cały czas. Coraz więcej myśli pojawiało się w mojej głowie. Usiądź na swoim grubym tyłku i nie płacz, jak dziecko. Cieszę się, że moje powitanie nie trwało zbyt długo, ponieważ jeszcze bardziej bym się wzruszył. Tony Khan widział, jak ludzie wstają z miejsc. To było największe Dynamite w Daily’s Place, więc z pewnością zostanie zapamiętane przez wszystkich. Tony postanowił, że powrót JR’a będzie częścią tej kreatywnej nocy i tak się złożyło, że zaczęliśmy z wysokiego C. Doceniam jego rozwagę oraz troskę.