SPOILER! Co wydarzyło się po SmackDown? Mistrzynie wyszły poza skrypt?, QT Marshall wyjawia kto wpadł na pomysł story z Codym

» Portal PWInsider.com informuje, że po zejściu z anteny piątkowego odcinka SmackDown na zapleczu doszło do wymiany niemiłych zdań pomiędzy RAW Women’s Champion Becky Lynch, a SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair.

Z raportu wynika, że po segmencie Championship Exchange wrestlerki spotkały się na backstage’u, gdzie doszło do głośnej wymiany zdań. Charlotte uważała, że Becky postąpiła w niewłaściwy sposób chcąc zaprezentować ją jako gorszą wrestlerkę. W dodatku córka WWE Hall of Famera Rica Flaira w lekceważący sposób wypowiadała się o swojej rywalce, więc „wina’ stała po obu stronach. Na szczęście mimo napiętej sytuacji, nie doszło do rękoczynu pomiędzy mistrzyniami.

Segment z Sonią Deville – Problem pojawił się w momencie, kiedy wrestlerki zrezygnowały ze scenariusza napisanego przed show. Był moment, w którym Charlotte miała przekazać mistrzostwo w ręce Becky, ale postąpiła inaczej i rzuciła nim w twarz wrestlerki z Europy. Według PWInsider segment miał wyglądać nieco inaczej, a wrestlerki wyszły poza skrypt. W taki sam sposób postąpiła Becky wobec Charlotte.

Segment ten „wrócił na właściwe tory” w momencie, kiedy na arenie zjawiła się Sasha Banks konfrontując się z Charlotte Flair. Warto zauważyć, że przed SmackDown mistrzynie miały pewne obawy dotyczące wymiany pasów mistrzowskich. Charlotte Flair dała jasno do zrozumienia, że nie chciała być postrzegana jako słaba mistrzyni, więc dlatego postąpiła w taki, a nie inny sposób.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE SmackDown 22.10.2021: Raport

Sean Ross z Fightful również potwierdził, że na SmackDown zarówno Charlotte Flair, jak i Becky Lynch wyszły poza skrypt postępując w taki, a nie inny sposób.

» AEW Superstar QT Marshall udzielił wywiadu dla Wrestling INC, w którym wypowiedział się na temat współpracy z Codym Rhodesem.

To nie był mój pomysł, ani Cody’ego, więc mogliśmy zagłębić się nieco bardziej w storyline. Gdyby to był nasz pomysł z pewnością nie znaczyły tak wiele. Tony Khan jest bardzo miłym facetem, ponieważ dla niego pracujemy. Pomysł polegał na przedstawieniu pozostałych facetów z The Factory. Anthony Ogogo przeszedł operację. Nick Comoroto miał pojedynek z Dustinem Rhodesem. Aaron Solo robił różne rzeczy na Dynamite. Ta fabuła była bardzo zabawna niezależnie od tego, czy ludzie ją pokochali, czy znienawidzili. Wiem, że pojedynki pod względem liczbowym były bardzo dobre. To była nasza zasługa, ponieważ jesteśmy dobrymi wykonawcami, pracownikami – dodał QT Marshall.