Matt Hardy omawia występ na TripleManii i współpracę z Johnnym Hardym

Matt Hardy wystąpił w main evencie TripleManii XXX: Tijuana organizowanej przez federację AAA. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt że jego tag team partnerem był Johnny Hardy aka John Morrison.

Wrestler All Elite Wrestling pierwotnie miał współpracować ze swoim bratem, który jak się okazało został aresztowany przez policję z powodu prowadzenia pojazdu będąc pod wpływem substancji niedozwolonych. W najnowszej odsłonie The Extreme Life Of Matt Hardy Podcast dowiedzieliśmy się, co zawodnik AEW myśli o współpracy z Johnnym.

To był bardzo długi dzień, aby za to produktywny i dobry. Nie byłem w Meksyku od 2018 roku, a po raz ostatni pojawiłem się razem z WWE. Odbyłem czterogodzinne spotkanie, podczas którego spotkałem się z tak wieloma entuzjastycznymi, niesamowitymi fanami wrestlingu. To było niesamowite doświadczenie.

Ci goście Lee Brothers są niezwykle utalentowani i po raz kolejny wzbudzili we mnie zazdrość, że nie mam 20 lat. Ci faceci mogą zrobić wszystko. W walce było wiele zabawnych momentów. Przeszliśmy do ostatniej części programu, więc fajnie było móc pojechać do Meksyku i wystąpić w walce wieczoru TripleManii. To całkiem fajne uczucie.

Po walce pojawiły się informacje dotyczące kontuzji Matta Hardy’ego, który za pośrednictwem portali społecznościowych zaprzeczył spekulacjom.