Najnowsze informacje w sprawie zdrowia Jona Moxleya po AEW X NJPW Forbidden Door

Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wypowiedział się na temat stanu zdrowia Jona Moxleya, który uczestniczył w walce wieczoru na AEW x NJPW Forbidden Door.

Według Dave’a z byłym wrestlerem WWE jest wszystko w porządku i nie ma on żadnych problemów zdrowotnych. Po zakończeniu main eventu tymczasowy AEW World Champion wygłosił promo, w którym stwierdził, że prawdopodobnie doznał wstrząsu mózgu, co wzbudziło pewne obawy wobec jego zdrowia.

Z raportu PWInsider.com wynika, że Jon Moxley zdecydował się na wykorzystanie takiego zagrania, aby nieco bardziej wkupić się w łaskę fanów zgromadzonych na arenie, gdzie odbywało się wspomniane PPV. To wzbudziło spore zaniepokojenie wśród fanów zważywszy na fakt, iż Jon mocno krwawił podczas konfrontacji z Hiroshim Tanahashim. To oznacza, że prawdopodobnie wystąpi na środowym AEW Dynamite w Blood & Guts Matchu łącząc siły z Eddiem Kingstonem, Santaną, Ortizem, Wheelerem Yutą i Claudio Castagnolim.

ZOBACZ TAKŻE >>> Co wiemy po powrocie Johna Ceny na Monday Night RAW? – Szczegóły segmentu

Warto przypomnieć, że AEW World Champion CM Punk z powodu kontuzji musiał zrezygnować z występu na PPV AEW & NJPW, przez co Tony Khan stworzył tymczasowe mistrzostwo, a Jon Moxley otrzymał szansę na zdobycie go po zwycięstwie odniesionym w rywalizacji z Kylem O’Reillym. W main evencie Moxley pokonał wrestlera z NJPW.