Co wiemy po powrocie Johna Ceny na Monday Night RAW? – Szczegóły segmentu

Jedni nazywają go The Dr. of Thuganomics, drudzy mówią o nim Mr. Hustle, Loyalty, & Respect. Nieważne jakiego słowa użyjesz, znasz jego prawdziwe imię oraz nazwisko, które brzmi następująco:: John Cena.

16-krotny WWE World Champion pojawił się na poniedziałkowym Monday Night RAW, aby celebrować 20-lecie pobytu w federacji World Wrestling Entertrainment. John odcisnął niesamowite piętno na wspomnianej firmie wrestlingowej, o czym powinien zdawać sobie sprawę każdy fan wrestlingu.

Przed występem legendy został wyemitowany materiał wideo z udziałem Steve’a Austina, Triple H, Randy’ego Ortona, Chrisa Jericho, Bryana Danielsona oraz wielu innych kolegów z branży. W nagraniu wypowiedzieli się na temat podróży jaką przebył John Cena. Na zapleczu doszło do segmentu z udziałem Ceny oraz Theory’ego, czyli WWE United States Championa, który mówił o sobie w samych superlatywach nazywając siebie niespotykanym talentem.

Warto również zauważyć, że sam Vince McMahon pojawił się w telewizji WWE, aby przywitać Johna Cenę celebrującego 20-lecie swojej kariery.

OPIS SEGMENTU.

John Cena powiedział, że dzisiaj świętuje swoje urodziny, a dzisiejszy wieczór nie ma nic wspólnego, z tym co kiedykolwiek zrobiłem. 20-lecie pokazuje, że ludzie troszczyli się o niego przez dwie dekady, co sprawiło, że wciąż jest czynnym wrestlerem. John zauważył, że w trakcie jego długoletniej pracy były momenty, kiedy fani go nienawidzili oraz kochali, lecz niezależnie od tego jest wdzięczny wszystkim WWE Universe. Po tych słowach na arenie rozbrzmiał chant „Dziękujemy Cena”.

Dziękuję za takie momenty oraz dziękuję za uczynienie mnie tym, kim właśnie jestem! WWE przygotowało mnie na wszystko za sprawą tego, w jaki sposób fani kontaktowali się ze mną przez te wszystkie lata. To właśnie fani sprawili, że stałem się lepszym profesjonalistą, lepszym mężem, a także nauczyli mnie pokory, wytrwałości oraz dawania z siebie wszystkiego, co mam do zaoferowani. Tak jak robią to nasi fani na eventach. Nie jestem pewien, kiedy po raz kolejny pojawię się tutaj na ringu, ale nie będzie to tylko jeden pojedynek. Nie jestem pewien, kiedy nastąpi ten czas, a trwająca uroczystość nie dotyczy wyłącznie mnie, lecz nas wszystkich. Jeśli chcesz, przyjdź i posmakuj trochę. Po tych słowach John Cena rzucił swoim merchem w stronę fanów i udał się na zaplecze.

John po raz pierwszy w telewizji WWE pojawił się w czerwcu 2002 roku odpowiadając na open challenge WWE Hall of Famera Kurta Angle. Pomimo doznanej porażki został jednym z najlepszych wrestlerów wszech-czasów, jacy kiedykolwiek pojawili się w federacji WWE. Po raz ostatni w telewizji WWE wystąpił na WWE SummerSlam 2021, gdzie w walce wieczoru rywalizował z Romanem Reignsem o WWE Championship. W trakcie wieloletniej pracy w WWE zdobywał takie tytuły mistrzowskie, jak:

16 razy WWE World Heavyweight, 5 razy WWE United States, 4 razy WWE Tag Team (z Shawnem Michaelsem, The Mizem oraz Batistą). W 2012 roku wygrał Money in the Bank, a także dwa razy Royal Rumble odpowiednio w 2008 oraz 2013 roku.