Daniel Bryan z zakazem występowania na SmackDown – czy odejdzie z WWE?, Nowy theme song Romana Reignsa, Wielka atrakcja zapowiedziana na ten tydzień

» Walka wieczoru ostatniego SmackDown trwała dłużej niż 30 minut. Fani byli świadkami zwycięstwa mistrza Universal Romana Reignsa nad Danielem Bryanem w walce Career vs Title Match. Zgodnie z tym, Bryan ma teraz zakaz występowania w niebieskim brandzie WWE.

Nie wiadomo jeszcze, jaka przyszłość czeka ulubieńca publiczności. Niewykluczone, że wkrótce zobaczymy go na RAW, bądź NXT. Póki co, WWE na oficjalnej stronie internetowej przeniosło go z rosteru do sekcji “Alumni”, gdzie znajdują się byłe gwiazdy federacji. Oczywiście wywołało to falę spekulacji, a fani zastanawiają się, czy Bryan w ogóle zostanie w WWE.

Wszak, w ostatnich wywiadach, otwarcie mówił o tym, że nie chce pracować już na pełnym etacie, przyznał się do poproszenia WWE o pozwolenie mu na pracę w innych organizacjach, a także niedawno pochwalił mistrza AEW, Kenny’ego Omegę. Otwarcie mówił także o swojej sytuacji kontraktowej, z czego wynika, że obecna umowa z WWE dobiega końca w tym roku.

» Wracając do Romana Reignsa, na SmackDown zadebiutował jego nowy theme song. Pełną wejściówkę możecie obejrzeć poniżej:

» WWE ogłosiło, że nadchodzący odcinek SmackDown będzie odcinkiem specjalnym i zostanie wyemitowany pod nazwą “Go Back”. Nie ma jeszcze żadnych informacji na temat tego co zaplanowali, ale wiadomo, że będzie to coś w rodzaju retrospekcji programu. Wcześniej, takie coś odbywało się na RAW.

W związku z tym, fani zastanawiają się, czy zobaczymy dawną scenografię SmackDown. Wręcz domagają się, powrotu tzw. gigantycznej pięści, która była synonimem niebieskiego brandu w latach 2001-2008.

Kevin Owens zapytany przez jednego fana, o to, czy byłby skłonny skoczyć z gigantycznej pięści, odpowiedział krótko: “Tak”.

Na SmackDown zapowiedziano również pojedynek Setha Rollinsa z Cesaro.