Obszerny wywiad z Romanem Reignsem - Nowe informacje w sprawie sytuacji z WWE

Jak wygląda obecna sytuacja na linii Roman Reigns-WWE?, Kto z rosteru AEW nie chce pracować w czasie pandemii?, AEW ukarane grzywną w wysokości 10,000 dolarów

» W ostatnich dniach pojawiają się gorące newsy na temat Romana Reignsa i WWE. Otóż jak wiemy, “The Big Dog” wycofał się z występów w ringu, w obawie przed zakażeniem się COVID-19. Reigns jest w podwyższonej grupie ryzyka, ma żonę i trójkę dzieci. Spekuluje się, że zostanie w domu na kilka miesięcy. Wrestling Observer Newsletter przekazało, że komentatorzy nie wspominają jego nazwiska podczas gal, ale nie ma to nic wspólnego z usuwaniem go z historii. Ponoć reakcja Vince’a McMahona na temat Reignsa i sposobu radzenia sobie z tą sytuacją “zmienia się codziennie w zależności od tego, w którą stronę wieje wiatr.” Przypomnijmy, że usunięto go z powtórki WrestleManii 31, która była przypomniana na jednym z ostatnich RAW, ale na YouTube wstawiane są walki z jego udziałem. Idąc dalej, usunięto go z pakietu video “Make a Wish”, ale poświęcono mu program na stacji Fox Sports 1. Jak zauważono, niebawem będzie spora presja z obu stron – Reignsa i WWE, których nastawienie zmienia się wraz z upływem czasu.

» Podobna sytuacja jest w All Elite Wrestling, ale tam zdaje się, że nikt nie ma o to pretensji. W czasie pandemii koronawirusa, pracować nie chcą bowiem Hangman Adam Page oraz The Young Bucks. Komentator AEW Jim Ross wypowiedział się na ten temat:

“Tęsknimy za The Young Bucks. Obserwujemy tę sytuację z COVID-19. Oni mają rodzinę i noworodka. Oczywiście ludzie pytają, gdzie jest partner Kenny’ego, Hangman Page? Ta sama historia. Wirus COVID-19. Dystans społeczny.”

Póki co, nie wiadomo zatem kiedy cała trójka wróci do akcji. Na jakiś czas, tag team partnera Kenny’ego Omegi zastępuje Matt Hardy. Ubiegłej nocy na Dynamite ulegli oni w starciu z Chrisem Jericho i Sammy Guevarą (przy interwencji The Inner Circle), a za tydzień podejmą Santanę i Ortiza.

» “Maryland State Athletic Commission” ukarała federację All Elite Wrestling grzywną w wysokości 10,000 dolarów. Powodem jest Unsanctioned Lights Out Match pomiędzy Jonem Moxley’em a Kenny Omegą, który odbył się na gali Full Gear. Pojedynek obfitował w wiele niebezpiecznych akcji, po których obaj zawodnicy krwawili. Stan Maryland ma jednak ustalone pewne zasady i według ich prawa nie może tolerować tak brutalnych starć. Przypomnijmy, że podczas walki w ruch poszedł m.in. kij bejsbolowy owinięty drutem kolczastym. AEW zgodziło się zapłacić 10,000 dolarów w ciągu 30 dni.