Mistrzyni IMPACT Wrestling vs Mistrzyni AAA na Triplemani, Kto jest największym wrestlerem wszechczasów wg Kurta Angle’a?, (Nie)codzienne zdjęcie Johna Ceny

» Na sobotniej gali AAA Rey de Reyes, Faby Apache po raz czwarty sięgnęła po tytuł AAA Reina de Reinas Championship, który pozostawał zwakowany po tym jak Taya Valkyrie podpisała kontrakt z WWE. Niespodziewanie, na gali pojawiła się mistrzyni IMPACT Knockout’s Deonna Purrazzo, która komentowała całą walkę z udziałem Apache. Po starciu, Purrazzo rzuciła wyzwanie nowej mistrzyni AAA do walki podczas Triplemani XXIX.

Faby Apache zgodziła się, a następnie została zaatakowana przez Purrazzo.

Tegoroczna Triplemania nie ma jeszcze ustalonej daty.

» Złoty medalista olimpijski Kurt Angle opowiadał w najnowszym odcinku swojego podcastu o tym, kto według niego jest największym wrestlerem wszechczasów.

“To Bret Hart. Wierzę, że jest największym wrestlerem. Uważam, że nie ma nikogo lepszego pod względem występów w ringu. Powiedziałbym, że Shawn Michaels i Chris Benoit są blisko, nawet ja, ale wciąż stawiam Breta na górze.”

W dalszej części wypowiedzi, sprostował, że chodzi o najlepszego technika, jakiego w życiu widział. Mógłby podać też Rica Flaira, ale jak wspomniał, to trochę inny styl, bardziej rozrywkowy. “Miał wiele szalonych bumpów, wiedziałeś co zamierza zrobić i chciałeś, żeby to zrobił” – powiedział.

» Legenda WWE, John Cena najwyraźniej jest szczęśliwy, że może nosić strój Peacemakera nawet w dniu wolnym od nagrań. W ostatni piątek, dyrektor Suicide Squad James Gunn udostępnił zdjęcie na którym widać Cenę w swoim filmowym kostiumie, stwierdzając, że to trochę dziwne. 16-krotny mistrz WWE odpowiedział: “Czemu to dziwne? (…) Wzięcie prysznica jest dość trudne, ale daję radę” 😉

Wcześniej widzieliśmy Cenę jak udziela wywiadów w stroju Peacemakera. Przypomnijmy, że w tej roli zobaczymy go w filmie Suicide Squad oraz tytułowym serialu na HBO Max.