Bad Bunny wystąpi na WrestleManii 37?, Rey i Dominik Mysterio byli zakażeni koronawirusem, John Cena u Jimmy’ego Fallona

» Zdobywca nagrody Grammy, raper Bad Bunny wykonał swój utwór “Booker T” podczas niedzielnego Royal Rumble. Następnie pojawił się również na RAW, gdzie skonfrontował się z The Mizem i Johnem Morrisonem. PWInsider informuje, że WWE chce zabookować Bad Bunny’ego na tegoroczną WrestleManię. Co więcej, były już nawet rozmowy na temat ewentualnej walki z jego udziałem, ale nic nie zostało potwierdzone. Raper podzielił się na Twitterze kilkoma zdjęciami z Triple H’em:

» Gwiazdy WWE SmackDown, Rey i Dominik Mysterio przyznali w “Start Today Podcast”, że w grudniu zmagali się z koronawirusem. Stało się to tuż przed jednym ze SmackDown, które oczywiście musieli ominąć. Rey ujawnił, że uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa w dniu swoich 46 urodzin, 11 grudnia. Jego objawy obejmowały migrenowe bóle głowy i silne bóle ciała utrzymujące się przez kilka dni. Porównał to do “naprawdę ciężkiej grypy” i powiedział, że przez ten czas chciał tylko spać. Zauważył, że pewnego dnia, gdy się obudził, “poczuł się jak pieprzony król” i od tego czasu, czuje się lepiej. Dominik z kolei zdradził słuchaczom, że miał do czynienia z dreszczami i nocnymi potami, a także bólami głowy i ciała.

Rey i Dominik ostatni występ na SmackDown w ubiegłym roku zaliczyli 4 grudnia. Potem zostali wykluczeni z telewizji aż do 8 stycznia.

» John Cena był gościem “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”. 16-krotny mistrz świata WWE w przebraniu Peacemakera opowiedział o pracy na planie filmowym oraz najnowszej reklamie ze swoim udziałem. Odniósł się także do trudnej sytuacji dotyczącej niemożliwego powrotu do WWE w najbliższym czasie.

“Nie mogę podróżować w tę i z powrotem z powodu międzynarodowych ograniczeń. Tak więc przynajmniej na razie jestem tutaj i wciąż jestem z dala od WWE. Nie mogę się jednak doczekać powrotu. Powrócę, kiedy to tylko będzie możliwe.”