WWE wciąż zastanawia się do jakiego brandu przydzielić Rheę Ripley, Oglądalność RAW, Randy Orton chce wziąć udział w podcaście Steve’a Austina

» Przedstawiciele WWE podobno nie zdecydowali się jeszcze do którego brandu przydzielić Rheę Ripley. Była mistrzyni kobiet NXT pojawiła się na niedzielnym Royal Rumble i wyeliminowała sporo zawodniczek w tytułowej walce. PWInsider informuje, że ostateczna decyzja na temat przydzielenia Ripley do RAW lub SmackDown nie została jeszcze podjęta. Niewykluczone, że Rhea pojawi się jednak na piątkowym SmackDown, skoro wcześniej nie pojawiła się na RAW. Mało prawdopodobne jest, aby powróciła do NXT.

» Oglądalność ostatniego Monday Night RAW na USA Network wyniosła 1,892 mln widzów. To wzrost o 4% w porównaniu z zeszłym tygodniem. W kluczowej demografii, czerwony brand WWE uzyskał rating 0.58.

» Randy Orton w ostatnim czasie jest aktywny na Twitterze. Niedawno skomentował najnowsze promo Karriona Krossa, a teraz domaga się zaproszenia od Stone Colda Steve’a Austina do jego podcastu. Jak wiemy, podcasty Austina są bardzo popularne, a nawet emitowane na WWE Network. Dotychczas nie gościł w nim jednak 14-krotny mistrz świata Randy Orton.

Stone Cold odpowiedział mu krótko:

“Cierpliwości Randall. Cierpliwości.”