Zapowiedź IMPACT! Wrestling, Randy Orton wyzywa Karriona Krossa – ten odpowiada, The Young Bucks reagują na słowa Jay’a White’a

» Już dzisiejszej nocy na AXS TV oraz Twitchu wyemitowany zostanie najnowszy odcinek IMPACT! Wrestling. Federacja zmierza do No Surrender, na którym Good Brothers staną w obronie swoich tytułów Tag Team przeciwko Private Party. Poniżej natomiast możecie zobaczyć zapowiedź najbliższego odcinka:

  • Matt Hardy i Private Party będą obecni
  • Rich Swann & Tommy Dreamer vs Moose & Chris Bey
  • TJP vs Rohit Raju (non title match)
  • Josh Alexander vs Madman Fulton
  • Larry D vs Crazzy Steve
  • Jordynne Grace vs Susan

Wyniki pojawią się jutro na MyWrestling.

» Randy Orton skomentował na Twitterze najnowsze promo byłego mistrza NXT Karriona Krossa dotyczące czasu.

“Rusz swój tyłek i walczmy. Zarób trochę pieniędzy i napij się piwa. Na co czekasz? Czas? Pieprzyć czas. Haha ustawię alarm.”

Na odpowiedź Krossa nie trzeba było długo czekać:

“To mi się podoba.”

Orton jest znany z tego typu wpisów, wcześniej już nieraz wchodził w interakcje z gwiazdami NXT. Jak myślicie, czy możliwa jest konfrontacja z ich udziałem?

» Jay White powrócił niedawno do New Japan Pro Wrestling. Odniósł się także do ostatnich wydarzeń z AEW, gdzie doszło do zjednoczenia Kenny’ego Omegi, The Young Bucks i Good Brothers.

“Nie jesteśmy tanim zdzierstwem robiącym banalne powroty. To jest prawdziwy BULLET CLUB” – odrzekł White.

Na te słowa postanowili zareagować The Young Bucks, którzy na swoim koncie na Twitterze dodali następujący wpis:

“Oryginalny projekt koszulki Bullet Club nie znajdował się na liście najlepiej sprzedających się produktów od dwóch lat.. aż do nocy, kiedy wszyscy zdecydowaliśmy się znowu zwymiotować Too Sweet. Nie ma za co.”