RECKONING odpowiada na wyzwanie Xaviera Woodsa, Kto będzie przeciwniczką Bianci Belair na WrestleManii?, Seth Rollins z pierwszym wpisem po Royal Rumble

» Informowaliśmy Was dzisiaj o rzuconym wyzwaniu dla RECKONING przez Xaviera Woodsa. Reprezentantka grupy RETRIBUTION odpowiedziała już członkowi The New Day, że chętnie zgodzi się na taką walkę.

Czy zobaczymy zatem walkę międzypłciową na RAW? Teoretycznie rzecz biorąc, wydaje się to niemożliwe, jednak jak wiemy… w WWE wszystko jest możliwe 😉

» W najnowszym Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer przyznał, że przeciwniczka dla Bianci Belair na WrestleManię 37 nie została jeszcze ustalona. O ile, Edge najprawdopodobniej zawalczy z Romanem Reignsem o mistrzostwo Universal, tak w przypadku zwyciężczyni kobiecego Royal Rumble Matchu, sprawa ma wisieć w powietrzu. Biorąc pod uwagę różne ankiety, fani WWE zdecydowanie woleliby zobaczyć pojedynek Bianca vs Sasha Banks.

» Wracając do tematu Royal Rumble, na niedzielnym PPV do akcji powrócił Seth Rollins. Wbrew spekulacjom, nie zmienił on gimmicku i wciąż pozostał przy klimatach “Messiah”. Za pośrednictwem Instagrama, Rollins zwrócił się do swoich fanów:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Seth Rollins (@wwerollins)

“Wierz we mnie tak jak ja wierzę w ciebie. Razem możemy się odrodzić.” – napisał krótko.