Druga w historii walka kobiet w Arabii Saudyjskiej, Kolejny występ Goldberga na SmackDown, Zaskakujący rywal Johna Ceny na WrestleManię?

» Jak widać na obrazku wyżej, podczas najbliższego odcinka SmackDown odbędzie się starcie o miano pretendentki do tytułu kobiet. Carmella zawalczy z Naomi, a zwyciężczyni trafi na Super ShowDown w Arabii Saudyjskiej, gdzie spotka się o pas z Bayley. Będzie to zatem druga w historii walka kobiet w Arabii i pierwsza o tytuł mistrzowski.

» Za tydzień na SmackDown zapowiedziany został również występ Goldberga, przeciwnika Fienda na Super ShowDown. Nie wiadomo jednak, czy Goldberg faktycznie pojawi się na żywo, czy też jak ostatnio, jedynie ‘via satellite’.

» Jak informowaliśmy wcześniej, 28 lutego na SmackDown powróci John Cena. Zacznie on powoli program na walkę podczas WrestleManii 36. Dość zaskakująco Dave Meltzer w Wrestling Observer Radio zdradził, że przeciwnikiem Ceny na tegoroczną WrestleManię ma być Elias. Myślicie, że tak faktycznie będzie? Piszcie w komentarzach!