John Cena będzie miał walkę na WWE TLC?!

Niewykluczone, że 16-krotny mistrz świata WWE John Cena za pośrednictwem mediów społecznościowych tajemniczo zapowiedział swój występ na gali TLC. Co więcej, lider Cenation miałby stoczyć na tej gali walkę!

Chodzi bowiem o pewną serię, która trwa już 17 lat – Cena przepracował przynajmniej jeden ‘PPV match’ przez 17 lat z rzędu. Wszystko zaczęło się od Vengeance 2002, kiedy to zaczynający wówczas swoją karierę w WWE, John Cena pokonał Chrisa Jericho.

Gdyby Cena nie zawalczyłby na ostatnim PPV w 2019 roku, a więc dzisiejszym TLC oznaczałoby, że seria ta zostanie przerwana i tym samym zakończyłaby się pewna era jeśli chodzi o tego zawodnika.

Cena opublikował jednak na Instagramie post z napisem: “Keep Calm and Keep The Streak Going”, co może wskazywać na to, że obecny aktor nie pozwoli na przerwanie serii, która trwa od 17 lat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez John Cena (@johncena)

Na Twitterze napisał natomiast: “Run with those faster than you.”:

Przypomnijmy, że w tym roku John Cena przepracował jedynie 8 walk z czego tylko dwie odbyły się na RAW. Co sądzicie? Czy 16-krotny mistrz zawalczy także na TLC? Piszcie w komentarzach! 😀