Drake Maverick menedżerem Kinga Corbina?, Tommaso Ciampa opowiada o przygodzie z ROH, Gregory Helms nieobecny na RAW

» Podczas czwartkowego live eventu WWE w Green Bay, Drake Maverick pełnił funkcję menedżera Kinga Corbina podczas jego walki z Romanem Reignsem. W najnowszej odsłonie The Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer wyjawił, że oficjele WWE zastanawiają się nad wprowadzeniem takiego duetu do telewizji, więc istnieje prawdopodobieństwo, że będziemy świadkami ingerencji z zewnątrz w trakcie ich pojedynku na TLC.

» WWE NXT Superstar Tommaso Ciampa wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez Lilia Garcię, w którym wypowiedział się na temat swojej przygody z Ring of Honor:

“Byłem w Ring of Honor od czterech lat. Zostałem nazwany The Sicilian Psychopath i od samego początku się dziwiłem. Jim Cornette widział we mnie Huntera Johnstona i podobała mi się moja przygoda z Ring of Honor. Po podpisaniu kontraktu z federacją zostałem włączony do grupy o nazwie The Embassy. Miałem tam trzech menedżerów i byli nimi Prince Nana, Ernie Osiris oraz Mia Yim. Niestety przez pierwsze dwa lata nie mogłem wygłaszać samemu prom, gdyż miałem osoby odpowiedzialne za to. Więc nie wiedziałem, co się dzieje. Pamiętam, że w pewnym momencie prosiłem o walkę z Chrisem Hero oraz El Generico, jednak nigdy nie otrzymałem takiej szansy”.

» Gregory Helms (Hurricane Helms) za pośrednictwem Twittera wyjawił, że piątek 13-tego rozpoczął od endoskopii, a zakończył go usunięciem kamieni nerkowych. Komentator WWE Monday Night RAW, Jerry Lawler odpowiedział na wpis producenta WWE sugerując, że lepiej będzie jeśli Gregory zdobędzie pieniądze i pojawi się w poniedziałek na RAW. Warto wspomnieć, że w styczniu Helms powrócił do WWE w roli producenta.