WWE zakontraktowało gwiazdę sceny niezależnej?, Oglądalność Monday Night RAW i WWE Backstage, Ostre słowa CM Punka względem The Miza na Twitterze

» Według SoCal UNCENSORED, WWE podpisało kontrakt z gwiazdą sceny niezależnej Mercedes Martinez. Zawodniczka ta zadebiutowała w 2000 roku i występowała dla takich federacji jak Ring of Honor, Shimmer, World Xtreme Wrestling, a obecnie jest mistrzynią AWS Heavyweight. Dwukrotnie brała udział w Mae Young Classic i kilkukrotnie pojawiała się na NXT. Martinez wystąpiła także w Casino Battle Royale na gali AEW All Out. Sports Illustrated umieścił ją na liście 10-ciu najlepszych wrestlerek w 2019 roku.

» Ostatni odcinek WWE Monday Night RAW na USA Network obejrzało 2.385 miliona widzów, co jest gorszym wynikiem jeśli chodzi o zeszłotygodniowy epizod, kiedy to czerwona tygodniówka osiągnęła oglądalność 2.439 miliona.

» Wtorkowe WWE Backstage na antenie Fox Sports 1 obejrzało natomiast 124,000 widzów i zaliczyło wzrost względem ostatniego tygodnia.

» Gościem “Backstage” był The Miz, który na ostatnim SmackDown, po walce z Kofim Kingstonem, przeszedł heel turn. Do ciekawej sytuacji doszło na Twitterze, kiedy do gry wkroczył CM Punk. Zareagował on bowiem na słowa wypowiedziane przez Miza w telewizji. Gwiazda filmowa powiedziała bowiem: “To było wspaniałe, czuję że to był najlepszy odcinek WWE Backstage w historii.”, po czym zapytał o zdanie Renee Young. Ta odpowiedziała mu, że najlepszym był ten z udziałem Ember Moon z 19 listopada, na co Miz odparł: “Oh, przepraszam. Nie zmieniłem kultury. Mój błąd, mój błąd.”. Oczywiście odnosi się to do wypowiedzi CM Punka z jego pierwszego pojawienia się w Backstage. Wracając natomiast do sytuacji z Twitterem, Punk napisał: “Go suck a blood money covered dick in Saudi Arabia you fucking dork”, czego ze względu na ostry język nie będziemy tłumaczyć na j. polski 😉 Tweet został już usunięty, ale jak to mówią, w Internecie nic nie ginie: