John Cena na RAW Reunion?, The Rock w Performance Center, Roman Reigns vs Shane McMahon

» Jak wiadomo następny epizod Monday Night RAW będzie wyjątkowy z powodu powrotów wielu legend i dawnych gwiazd WWE. Zobaczymy m.in. Hulka Hogana, Erica Bischoffa, Rica Flaira, czy też Christiana (pełną listę możecie zobaczyć TUTAJ). Tajemnicą pozostaje na ten moment John Cena, który pracował ostatnio w Anglii na planie filmowym “Szybcy i Wściekli 9”, jednak powrócił na chwilę do Stanów Zjednoczonych. Podczas wywiadu z Deco Drive, lider Cenation zapytany o RAW Reunion odpowiedział: “Mówią, że będzie to jedno z największych RAW wszechczasów, a to na pewno zapada w pamięć. Umm… zobaczymy.” pokazując swój standardowy gest You Can’t See Me.

» Tymczasem The Rock obecny był dwa dni temu w WWE Performance Center. I choć nie znane są powody dla jakich Johnson się tam pojawił, Sami Zayn za pośrednictwem mediów społecznościowych udostępnił filmik w którym dziękuje The Rockowi za wsparcie kampanii #SamiForSyria. Być może Rock nagrał w PC jakieś video, które zostanie wyemitowane na RAW Reunion. Przypomnijmy, że jego ostatni pojedynek odbył się na WrestleManii 32, gdzie w 6 sekund pokonał Ericka Rowana.

» Tymczasem kontynuując wątek RAW Reunion, potwierdzony został występ obecnego mistrza Universal Brocka Lesnara. Jeśli chodzi o D-Generation X, ci pojawią się w składzie: Triple H, Shawn Michaels, X-Pac i Road Dogg. The Amalie Arena reklamuje starcia Setha Rollinsa i Becky Lynch z Baronem Corbinem i Lacey Evans oraz Romana Reignsa z Shanem McMahonem jako “Special Attraction Match”. Oczywiście nie wiadomo, czy obydwie walki są odbędą, a jeśli tak – być może będą to jedynie Dark Matche dla publiczności zgromadzonej na trybunach.