CM Punk pojawi się na Starrcast III, Rusev o systemie nazywania postaci w WWE, Kolejna potwierdzona gwiazda na WWE RAW Reunion

» CM Punk pojawi się na wielkim konwencie Starrcast III w Chicago. Justin Barrasso z Sports Illustrated poinformował dziś na Twitterze, że Punk będzie gwiazdą konwentu. Punk będzie ponoć uczestniczył w indywidualnym wywiadzie.

Zawodnik po odejściu z WWE w 2014 roku omijał konwenty dla fanów wrestlingu, co prowadzi do spekulacji dotyczących debiutu Punka w AEW. Głównie z powodu All Out PPV, które odbędzie się w pobliżu Chicago w czasie odbywania się konwentu.

» Rusev w wywiadzie dla bułgarskiej telewizji wypowiedział się na temat wyboru swojego Nickname w WWE oraz powodu skrócenia imienia przez federację:

„[WWE] daje możliwość wybrania imion, które lubisz. Dużo myślałem o tym. Potem żartowałem z moim przyjacielem Vasilem, Vasilem Rusevem, z którym kiedyś dzieliłem łódkę wiosłową, więc wybrałem Ruseva. Nazwałem się Alexander Rusev, po chwili jednak Alexander został porzucony. Brzmiało to [potężnie] i bułgarsko, ale potem zostało to zmienione, ponieważ Vince Mcmahon powiedział:

„Ugh, Aleksander. Zaczną nazywać cię Alexem jako pseudonimem, a ty musisz być rosyjskim/bułgarskim złoczyńcą, zmieniamy to”.

» Candice Michelle potwierdziła na Twitterze, że pojawi się na poniedziałkowej gali WWE RAW Reunion w Tampa, Floryda. Dużo mówi się również o pojawieniu się WWE Hall of Famerów The Dudley Boys. Na ten moment potwierdzony jest występ D-Vona Dudley, jednak wciąż nie wiadomo co będzie z Bullym Ray’em, który aktualnie związany jest z ROH. Poniżej zamieszczamy pełną listę potwierdzonych zawodników na poniedziałkową galę:

* Alundra Blayze
* Booker T
* Candice Michelle
* Christian
* D-Von Dudley
* DX (Triple H, Shawn Michaels, Sean “X-Pac” Waltman, “Road Dogg” BG James)
* Eric Bischoff
* Gerald Brisco
* Hulk Hogan
* Hurricane Helms
* Jerry Lawler
* Jimmy Hart
* Kelly Kelly
* Kevin Nash
* Kurt Angle
* Lilian Garcia
* Mark Henry
* Melina
* Mick Foley
* Pat Patterson
* Ric Flair
* Rikishi
* Ron Simmons
* Santino Marella
* Scott Hall
* Sgt. Slaughter
* Shawn Michaels
* Sid Vicious
* Steve Austin
* Ted DiBiase Sr.
* The Boogeyman
* The Godfather