Niesamowite wejście New Day na WM32, TNA traci ważnego zawodnika, Przyszłość władzy WWE, Lokalizacja WrestleManii 33 i wiele więcej!

» Titus O’Neil udzielił ostatnio krótkiego wywiadu w którym mówił o swoim zawieszeniu w WWE. Mówił o tym, że teraz ma więcej czasu na zajęcie się synem, czy odwiedzaniem matki.

“Jestem świadomy swego błędu, popełniłem go w momencie kiedy mogłem zrobić dla WWE coś więcej” – dzielił się w wywiadzie.

» PWInsider.com zanotował iż na ostatniej gali ICW współpracę z TNA zakończył… Mr. Anderson! Podczas swojego wystąpienia podczas ostatniej gali ICW, powiedział : “I hate TNA, F**ck TNA!” Czy chcielibyście zobaczyć w takim razie jego powrót do WWE? Podzielcie się w komentarzu. A tutaj możecie zobaczyć video z tego wiekopomnego wydarzenia 🙂 :

https://youtu.be/vobZmCO5r-k

» David Meltzer z Wrestling News Observer poinformował media o tym, iż WWE planuje specjalne wejście dla grupy New Day na “największą galę roku”. Ponoć jest 50% szans aby grupa dostała się do ringu… lecąc na jednorożcach… Chociaż wydaje się to niemożliwe podobno WWE poczyniło już w tym kierunku kroki.

» Również Wrestling News Observer podał do wiadomości informacje na temat zmian jakie mają zajść w WWE. Jak wiemy jeżeli Shane McMahon wygra z The Undertakerem na WrestleManii przejmie kontrolę nad RAW. Wtedy też Vincent, Stephanie oraz Hunter skupią się na SmackDown.  Podobno jednak jest spore prawdopodobieństwo jakoby Vince i tak (bez względu na wynik walki) miał już ponownie usunąć się w cień, a pełnię władzy przejąć Triple H. Co sądzicie o takim obrocie sprawy?

» Jeżeli już mowa o Vincencie McMahon ostatnio w swojej wypowiedzi wyraził się z pogardą dla WWE NXT. Stwierdził, że ten roster to nic innego jak chwilowy produkt, oraz nie widzi większości jego zawodników jako przyszłe gwiazdy głównego rosteru.

» Wielu z fanów z WWE Universe wciąż wierzy, że na Wrestlemanii ujrzymy Kevina Owensa broniącego tytułu w wieloosobowym meczu. Do kolejki został również dodany Sami Zayn. Wcześniej miano pretendentów zapewnili sobie Dolph Ziggler, The Miz oraz Neville.

» WWE ogłosiło, że w przyszłym roku WrestleMania zawita do Orlando. Tam również zaplanowano przyszłoroczny WWE Payback.