Daniel Bryan oddaje szacunek mistrzowi AEW, nZo o tym dlaczego nie pojawił się u boku W. Morrissey’a w IMPACT, Lita w nowym horrorze

» W podcaście “My Mom’s Basement with Robbie Fox”, Daniel Bryan wypowiedział się na temat Kenny’ego Omegi. Wspominał walkę z 2009 roku, którą odbyli dla federacji Pro Wrestling Guerilla, a także oddał szacunek obecnemu mistrzowi AEW.

“Mam dużo szacunku dla Kenny’ego Omegi. I nie chodzi tylko o świetne walki, które robi. Chodzi również o to, że patrzy na wrestling inaczej niż ktokolwiek inny.”

AEW World Champion, IMPACT World Champion & AAA Mega Champion odpowiedział na te słowa za pośrednictwem Twittera:

» nZo (Enzo Amore) został zapytany przez jednego z fanów, dlaczego nie pojawił się przy boku W. Morrissey’a (Big Cassa) w IMPACT Wrestling. Zgodnie z odpowiedzią, nZo nie dołączy w najbliższym czasie do swojego byłego tag team partnera, ponieważ ten go nie potrzebuje.

“Thor nie potrzebuje Robina”

Przypomnijmy, że Morrissey zadebiutował w IMPACT Wrestling na gali Rebellion PPV. Ringowy debiut na tygodniówce odbył w zeszłym tygodniu pokonując Sama Beale.

» WWE Hall of Famer Lita, pojawia się w nowym filmie o potworach: “It Wants Blood!”. W obsadzie znaleźli się również Eric Roberts, Steve Railsback, Bill Victor Arucan oraz Ola Ray.

Film w anglojęzycznej wersji językowej można wypożyczyć na platformie Vimeo za niecałe 40 zł lub kupić za niecałe 60 zł.