Kiepskie wyniki oglądalności RAW, Big E mistrzem WWE?, Sami Callihan w ciekawej rozmowie o Impact Wrestling i walkach mężczyzna vs kobieta

» Ostatnie wydanie Monday Night RAW, które było puszczane z odtworzenia zgromadziło przed ekranami USA Network 1.835 miliona widzów. Jest to spadek o 10,6% w porównaniu z 2.053 milionami z zeszłego tygodnia. Jest to także najsłabszy wynik jeśli chodzi o wszystkie świąteczne odcinki w historii RAW. Warto także wspomnieć, że trzecia godzina programu osiągnęła wynik 1.686 miliona widzów, co czyni ją najniższą oglądalnością ze wszystkich trzech godzin wszech czasów.

» Były WWE Champion Kofi Kingston w rozmowie z CBS Sports wypowiedział się na temat swojego przyjaciela z New Day – Big E’ego. Zapytany o to, czy Big E mógłby w przyszłości sięgnąć po główny tytuł WWE, odpowiedział:

“Myślę, że E jest bardzo skromny. Mówi, że po prostu przychodzi do pracy i robi to co powinien. (…) Jest fenomenalny na mikrofonie, jest zabawny, potrafi być intensywny, mówi dobrze. Jest dobrym gościem we wszystkich płaszczyznach. Myślę, że to tylko kwestia czasu. Kiedy nadejdzie właściwy czas, na pewno będzie kimś kto może wziąć byka za rogi i poprowadzić szarżę. Zobaczymy co się stanie w miarę upływu czasu, ale tak, E jest zdecydowanie facetem, który jest kimś więcej niż zdolnym do bycia twarzą firmy i liderem. Ja i Woods będziemy cały czas przy nim wspierając go i podtrzymując. To zawsze była filozofia naszej grupy – zawsze pchać naszych braci na szczyt. Zobaczymy co się stanie.”

» Impact World Champion Sami Callihan w rozmowie z talkSPORT wypowiedział się natomiast na temat federacji w której obecnie pracuje, a więc Impact Wrestling:

“Impact Wrestling jest w tej chwili dobre. Tak wielu hejterów ilu mamy, jest to obecnie jeden z najlepszych cotygodniowych programów wrestlingowych na świecie. Myślę, że ten rok był dla Impact wielkim rokiem. Udało się nam wydobyć z tej paskudnej ery Dixie. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że odkąd Scott D’Amore, Don Callis itd. przejęli władzę, rzeczy nie dzieją się z dnia na dzień. Zajęło to trochę czasu i dużo pracy, aby dotrzeć do miejsca w którym jesteśmy teraz. W ciągu ostatnich dwóch latach, całkowicie zmieniliśmy oblicze Impact Wrestling.”

“Kiedy byłem młodszy, byłem wielkim fanem Impact. To była jedna z federacji, w której chciałem pracować, kiedy zaczynałem uprawiać wrestling. Zamawiałem PPV w każdą środę i naprawdę myślałem, że Impact Wrestling będzie firmą, która zdetronizuje WWE. Jednak kierownictwo z ery Dixie i ery Hogana/Bischofa zaszkodziło tej federacji i wielu ludzi się w tym czasie odwróciło.”

“Ludzie krzyczeli o powrót Attitude Ery i mam wrażenie, że Impact Wrestling jest najbliżej tego. Jesteśmy obecnie jedyną federacją, która nie boi się obrażać ludzi, próbować nowych rzeczy, nie boimy się dawać wam ostrego produktu i nie przepraszamy za każdą rzecz jak wiele innych federacji. Inne firmy, jeśli widzą, że internetowa społeczność jest zdenerwowana, chcą przeprosić za to, zamiast pozostać na kursie i dawać ludziom alternatywę.”

“Teraz, w 2019, wrestlerki są lepsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ludzie chcą równości. Impact jest pierwszą federacją, która się rozwija, a ja jestem wielkim zwolennikiem intergender wrestlingu, choć niekoniecznie chciałbym, aby było to uznawane jako intergender wrestling, lecz po prostu pro wrestling. Jeśli spojrzysz na moją federację The Wrestling Revolver, rzadko kiedy bookuję tam walki kobieta vs kobieta. Prawie zawsze jest to walka między płciami, ponieważ myślę, że w czasach w których ludzie chcą równości, musi się to dziać w wrestlingu i nadszedł czas, aby kobiety zrobiły postęp i byli najlepszymi graczami w pro wrestlingu. Impact stoi na czele tego i myślę, że w przeciągu pięciu lub dziesięciu najbliższych lat inne firmy pójdą w ich ślady. Inną kwestią związaną z moją rywalizacją z Tessą jest to, że nie chodzi tu o mężczyzna vs kobieta. Ona uważa, że jest najlepsza. (…) Ludzie się mylą, że ta rywalizacja jest oparta na mizoginicznych obelgach. To nie jest zbudowane na mężczyźnie i kobiecie. Naprawdę wierzę, że stworzyliśmy te angle z takiego powodu, że nie lubię Tessy Blanchard, ponieważ należy ona do nowej generacji, która po prostu czuje się uprawniona do wszystkiego. Nie nienawidzę jej ponieważ jest kobietą. Nienawidzę jej, ponieważ jest zepsutych bachorem. Muszę z nią walczyć, tak samo jak ze wszystkimi innymi w przeciągu trzech ostatnich lat.”