Alberto Del Rio oskarża Paige o złamanie umowy poufności opiewającej na milion dolarów

Były mistrz WWE, Alberto Del Rio (Alberto El Patron) skupia się obecnie na ocieplaniu swojego wizerunku. Niedawno wziął udział w kilku galach wrestlingu oraz wywiadach dla meksykańskich mediów. Warto bowiem zaznaczyć, że w Meksyku, Alberto wciąż uznawany jest za dużą i lubianą gwiazdę.

W rozmowie z Hugo Savinovichem dla Lucha Libre Online, publicznie mówił o swoim związku z Paige.

Oboje ogłosili swój związek w maju 2016 roku. Kilka miesięcy później zaręczyli się, a w grudniu 2017 potwierdzili rozstanie. Relacja rozgrywała się w mediach społecznościowych i wydawała się pełna wzlotów i upadków. Alberto powiedział Hugo, że mogliby razem z Paige założyć imperium, ale niestety zrobili coś przeciwnego.

“Paige i ja mogliśmy zbudować razem imperium dzięki naszym talentom i temu, co było wokół nas. Niestety ze względu na sytuację, zamiast wykorzystać przewagę i rozwijać się jako para, zrobiliśmy coś przeciwnego. Poświęciliśmy się robieniu rzeczy, które nie były produktywne ani dla naszej kariery, ani dla naszego życia.”

Del Rio zauważył, że wcześniej podpisał z Paige umowę o zachowaniu poufności opiewającą na kwotę miliona dolarów, aby zabezpieczyć jego interesy i przyszłość. Zaznaczył, że Paige nie miała wtedy samochodu, domu, ani nie miała w banku więcej niż 70,000 dolarów. Powiedział, że zdał sobie sprawę z tego, że był jedyną osobą, która mogła stracić na tym związku. Dodał również, że przez tą umowę, musiał cały czas milczeć, kiedy Paige stawiała mu kolejne zarzuty.

“Podpisaliśmy tę umowę, a później dowiedziałem się, że Paige nie jest właścicielką domu, nie ma samochodu, nie ma w banku więcej niż 70,000 dolarów, a jedyną osobą, która naprawdę miała coś do stracenia, byłem ja. Ponieważ dzięki Bogu, WWE, IMPACT, AAA, wszystkie te federacje uczyniły mnie wielkim i dały mi szansę na wygraną, ale te pieniądze należą do moich dzieci. To przyszłość moich dzieci, to dla nich jestem kimś. Kiedy związek dobiegł końca, uderzyło to we mnie. Moja rodzina nie pomagała, a wszyscy się pytali, dlaczego nic nie mówiłem. Odpowiadam: dlatego, że byłem związany tym kontraktem. Z kimkolwiek rozmawiałem, musiałem się powstrzymywać.”

Alberto następnie oskarżył Paige o nieprzestrzeganie umowy. Odniósł się również do plotek o przemoc domową.

“Dziękuję Paige, ponieważ złamałaś umowę o zachowaniu poufności; uwolniłaś mnie, bym mógł podjąć działania, jeśli znowu mnie zaatakujesz. W związku między mną a Paige była osoba, która została trzykrotnie aresztowana w San Antonio, Las Vegas i Orlando za przemoc domową; to nie byłem ja. Jest osoba, która ma 6, 7 raportów policyjnych dotyczących przemocy domowej w San Antonio.”

“El Patron” dodaje, że nie chce mieć nic wspólnego z Paige, a jego głównym celem jest ochrona przyszłości swoich dzieci i rodziny. Powiedział, że nie ma ochoty rujnować życia Paige, ale chce tylko, aby zostawiła go w spokoju. Alberto był przygotowany do przedstawienia podczas wywiadu, umowy o zachowaniu poufności, ale jak mówi: “To Paige ją złamała, a ja nie jestem zainteresowany zbieraniem pieniędzy, które nie należą do mnie”. Na koniec wątku, skierował słowa bezpośrednio w jej kierunku:

“Mam nadzieję, że zostawisz mnie w zapomnieniu, tak jak ja, zostawiłem ciebie. Idź naprzód i niech cię Bóg błogosławi.”

31 lipca, Alberto Del Rio zmierzy się z byłą gwiazdą WWE, Andrade. Obecnie koncentruje się na ponownym uruchomieniu organizacji Nacion Lucha Libre, którą założył wraz z Chavo Guerrero. Ponoć, potencjalna umowa telewizyjna jest w przygotowywaniu.