Daniel Bryan o swoim statusie kontraktowym, Którą walkę z WrestleManii Tony Khan ogląda każdego roku?

» Daniel Bryan w rozmowie z TV Line, opowiedział o swoim statusie kontraktowym z WWE. Podczas, gdy umowa wygasa jeszcze w tym roku, były mistrz WWE ujawnił, że nie wygaśnie, wtedy kiedy wszyscy tego oczekują.

“To zabawne, że ludzie skłaniają się ku wrześniowi. Myślę, że to dlatego, ponieważ wtedy wygasł mój ostatni kontrakt. Ale nie, obecna umowa nie kończy się we wrześniu. Wciąż próbuję dowiedzieć się jak to wygląda.”

Bryan nie wyjawił, czy jego kontrakt wygaśnie prędzej, czy później. Przyznał jednak, że chce odnaleźć równowagę, aby dalej móc walczyć, a jednocześnie spędzać więcej czasu z rodziną.

“Miałem tag team match na SmackDown i było w tym dużo zabawy. Ale moja szyja była całkowicie zniszczona. W maju skończę 40 lat, a moja córka lubi wchodzić mi na ramiona i zbierać liście z japońskiego klonu przed naszym domem. Dochodzisz do punktu, w którym jest pytanie, jak długo mogę to jeszcze robić. Jak długo, mogę pracować na pełnym etacie i nadal być w stanie robić takie rzeczy z córką.”

Wcześniej pisaliśmy o zbanowaniu Daniela Bryana na SmackDown i zastanawialiśmy się nad jego przyszłością.

» W wywiadzie dla Busted Open Radio, prezes AEW Tony Khan opowiedział o swoich ulubionych walkach wszechczasów.

“Ok, są dwie walki, które oglądam każdego roku. Jedna z nich jest bardzo świeża; są zupełnie inne. Jedną z nich jest Kenny Omega & Hangman Page vs The Young Bucks, co dla mnie jest idealnym pokazem tag teamów. Druga to (Randy) Savage vs (Ricky) Steamboat. Wracam do tego starcia co roku. Obie te walki są wspaniałe, jedna to moje ulubione starcie tag teamów, a druga to mój ulubiony pojedynek 1 vs 1.” – skwitował Tony Khan.