Konflikt Daniela Bryana z Romanem Reignsem wkrótce?, Tony Khan o pracy Erica Bischoffa

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że oficjele WWE planują przygotowanie feudu z udziałem obecnego WWE Universal Championa Romana Reignsa oraz Daniela Bryana. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy dojdzie do konfrontacji tej dwójki, ale zdaniem najważniejszych osób w firmie, są to dwie postacie, które pomogą wpłynąć na rozwój branży wrestlingowej.

Od pewnego czasu Daniel Bryan jest nieobecny, ponieważ kontuzjował go Jey Uso, przechodząc heel turn. WWE opublikowało aktualizację dotyczącą urazu byłego mistrza WWE. Daniel przegrał swój pojedynek, przez co nie będzie częścią Survivor Series, czyli show, jakie odbędzie się 22 listopada. W poniżej zamieszczonym materiale wideo możecie obejrzeć, to co przytrafiło się Danielowi Bryanowi. Według portali zagranicznych Daniel podpisał pełnoetatowy kontrakt, dzięki czemu będzie mógł pracować w firmie przez większość czasu. Jak wiadomo z powodu COVID-19 był nieobecny, ale wszystko wkrótce wróci do normy. Na początku października wiele wskazywało, na to że Seth Rollins będzie współpracował z Bryanem, jednak te plany zostały zmienione przez oficjeli WWE.

» Prezes AEW, Tony Khan wypowiedział się na temat pojedynku z udziałem Chrisa Jericho oraz MJF’a, a także pomysłu Chrisa Jericho odnośnie sprowadzenia Erica Bischoffa do firmy:

Sprowadzenie Erica było pomysłem Chrisa Jericho, spodobało mi się, nawet bardzo. Sporo w tym było przypadku, ale nie przeszkodziło to nam na stworzenie ciekawego segmentu. Nie przeszkadza mi, to że ludzie cały czas się uczą, więc pomyślałem, że kiedy Eric zrobi swoje, wiele osób będzie mogło się od niego czegoś nauczyć.