D-Von Dudley: Wkrótce poddam się operacji kręgosłupa, Tony Khan wypowiada się na temat statusu Jima Rossa względem AEW

» Podczas ostatniego odcinka podcastu Table Talk, WWE Hall of Famer & Producer D-Von Dudley poinformował, że w przyszłym tygodniu przejdzie operację.

8 grudnia przejdę drobny zabieg i otrzymam konsultację, po której poznam dokładną datę zbliżającej się operacji kręgosłupa. Proces polegać będzie na tym, że lekarze wprowadzą cienką igłę do mojego dysku, a następnie przesuną go z powrotem na właściwe miejsce. W moich plecach pojawi się śruba, a następnie rozpocznę rehabilitację.

Od 2010 roku borykam się z problemami zdrowotnymi. Wielu facetów doskonale radzi sobie z bólem pleców, ale każdy ma granice. WWE posiada świetny program ubezpieczeń zdrowotnych i dzięki nim jestem w stanie opłacić operację. Niektórzy wrestlerzy mają podobne problemy, co ja, ale nie są w stanie opłacić sobie leczenia, gdyż nie mają tak dobrego ubezpieczenia jak ja. Operacja będzie bardzo kosztowna – zaznaczył.

» Prezes All Elite Wrestling Tony Khan w rozmowie dla Busted Open Radio wypowiedział się na temat obecnego statusu Jima Rossa.

Jim nie chce poddać się leczenie i odejść od wrestlingu. Nadal jest zaangażowany w to, co się dzieje w firmie, mimo iż nie pojawia się w telewizji. Nawet jeśli nie będzie go na stanowisku komentatora to każdy fan oglądający tygodniówki AEW w swoim domu ma świadomość, że to właśnie głos JR i Tony’ego Schiavone sprawia, iż wrestling zyskuje jeszcze więcej wyjątkowej energii.

Z pewnością będziemy tęsknić za Jimem – przez kilka tygodni. Myślę, że JR jest najwspanialszym głosem w wrestlingu. Dodaje tak wiele do pojedynków oraz programów, które komentuje. Chcemy życzyć mu wszystkiego najlepszego! Kiedy rozmawiałem z Jimem padła myśl, że byłoby fajnie, gdyby któraś z gwiazd AEW zajęła jego miejsce, podczas krótkiej przerwy.