Jake Hager potwierdza: W 2022 roku stoczę dwie walki w MMA, Matt Hardy chwali Stinga za świetne występy w AEW

» AEW Superstar Jake Hager wystąpił w podcaście Throwing Down w/Renee and Miesha. Doświadczony wrestler wyjawił, że w kwietniu postanowił zrobić sobie rok wolnego od MMA, ale w 2022 roku planuje powrócić do Oktagonu, gdyż pozostały mu dwie walki w Bellatorze.

Minął rok od mojej ostatniej walki. W kwietniu przeszedłem operację i wziąłem sobie rok wolnego. Miało to wiele wspólnego z pro-wrestlingiem. Fajnie było móc zrobić krok w tył, zrelaksować się i pozwolić, aby moje ciało w pełni zregenerowało się. Myślę, że “Leczenie” to słowo, które często występuje w MMA. Pod koniec roku wznowiłem treningi. Mam kolegę w zespole, który przygotowuje się do swojej walki MMA na gołe pięści, więc wracam świetnie się bawiąc. Chcę w przyszłym roku stoczyć dwie walki. W moim kontrakcie dla Bellator pozostały dwie walki, które chcę zrealizować w przyszłym roku. Może kwiecie, albo maj. W tym momencie znajduję się w pierwszej dziesiątce niepokonanych zawodników wagi ciężkiej, więc wiem, że konkurencja będzie wielka. Jestem gotowy i nadszedł czas, aby wykorzystać swoją szansę, której nikt mi nie odbierze.

» AEW Superstar Matt Hardy pochwalił Stinga za świetny występ podczas ostatniego Dynamite. Podczas tygodniówki od AEW, Sting i Darby Allin pokonali Coltena i Billy’ego Gunna.

Nikt nie zasługuje na obecny run w pro-wrestlingu bardziej iż @Sting. Sting jest najlepszy. Mam do niego wielki szacunek i jestem wdzięczny, że udało mu się we właściwy sposób pokierować karierę w @AEW. #AEWDynamite.

Legenda WCW w ringu AEW pojawiła się podczas Revolution łącząc siły z Allinem w Cinematic-Style Street Fight Matchu z Brianem Cagem oraz obecnym FTW Championem Rickym Starksem. Od tego momentu wspomniana dwójka stworzyła drużynę, która bacznie kroczy w kierunku AEW World Tag Team Championship.