Czy Daniel Bryan może powrócić do WWE?, Dan Lambert o potencjalnym występie Kinga Mo w AEW

» Portal Fightful Select poinformował, że dodanie Daniela Bryana do Universal Championship Matchu podczas WrestleManii było decyzją podjętą w ostatniej chwili. Danielson był chwalony za kulisami, gdyż w ostatnim pojedynku jaki stoczył prezentował się doskonale. 30 kwietnia WWE Universal Champion Roman Reigns pokonał Daniela Bryana na SmackDown, dzięki czemu zachował wspomniane mistrzostwo.

Daniel Bryan poradził sobie tak dobrze, że nie wiele osób uważało, iż odejście ziści się w stu procentach. Nie mogliśmy go prosić o więcej.

Jeśli chodzi o potencjalny powrót Bryana do federacji WWE to wiemy, że drzwi są dla niego otwarte, ponieważ obie strony rozstały się w dobrych stosunkach. Warto dodać, że były wrestler WWE w federacji AEW zadebiutował podczas wrześniowego PPV All Out.

» Dan Lambert z American Top Team udzielił wywiadu dla Miami Herald, w którym wypowiedział się na temat King Mo rywalizującego w MLW, a być może w AEW.

King Mo jest prawdopodobnie najlepszym kolegą z drużyny, jakiego kiedykolwiek mieliśmy na siłowni, więc wiedzieliśmy, że zostanie dobrym trenerem. Nawet kiedy walczył w pełnym wymiarze czasowym, poświęcał wiele czasu i pomagał innym. To było naturalne podejście trenera, a jeśli chodzi o karierę w wrestlingu to wiem, że był w rozwojówce WWE. Kiedy rozpoczęliśmy crossover AEW pierwszą rzeczą, jaką zrobił było złapanie kilku facetów, którzy przyjechali i oznajmił im, że zaprezentuje kilka ważnych rzeczy. Był bardzo pomocny dla Juniora Dos Santosa przed pierwszym pojedynkiem. Tony Khan chętnie widziałby go w AEW i nie zdziwię, się jeżeli w przyszłości zobaczymy Kinga MO w ringu AEW.