Ruby Soho opowiada o kulisach zwolnienia z WWE, Bobby Fish wystąpi na gali MLW Fightland

» AEW Women Ruby Soho wystąpiła gościnnie w podcaście Oral Sessions, w którym wypowiedziała się na temat odejścia z WWE i podążenia śladami Sarah Logan.

Miałam atak paniki. To było nieoczekiwane, bardzo niespodziewane. Nic nie wskazywało na to, iż taki moment nadchodzi. Prawdopodobnie nie kupiłabym domu (gdybym wiedziała), ale bardzo sie cieszę, że zrobiłam tak wiele w tym czasie. Po zwolnieniu długo płakałam, wariowałam i zjadłam kilka pudełek Oreo. Dzięki Bogu przy mnie była Sarah. Przyszła do mnie i mocno uścisnęła. Bez niej z pewnością bym zwariowała. Zakończył się 90-dniowy okres, w którym nie mogła konkurować. Nie wpłynęło to dobrze na mnie. Teraz jestem zadowolona z obrotu spraw, jak wszystko się potoczyło i ułożyło idealnie. Już nie jestem zła.

» Federacja MLW potwierdziła, że tajemniczym przeciwnikiem Lee Moriarty’ego podczas nadchodzącego wydarzenia Fightland będzie Bobby Fish. Panowie zmierzą się ze sobą w ramach pierwszej rundy turnieju MLW Opera Cup 2021.

Bobby Fish vs. Lee Moriarty announced for MLW Fightland - sportslive7

Kolejnym pojedynkiem, który znajdzie się w karcie PPV będzie rywalizacja Daveya Richardsa z Tomem Lawlorem. Oprócz wspomnianej czwórki udział w turnieju zapowiedzieli: Alex Shelley, TJP, Matt Cross czy Calvin Tankman.

MLW Fightland odbędzie się 2 października w 2300 Arenie. Show zostanie wyemitowane 7 października o godzinie 22:00 czasu wschodniego po zakończeniu emisji Dark Side of the Ring.

Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę PPV:

Title vs. Title
MLW World Heavyweight Champion Jacob Fatu vs. MLW National Openweight Champion Alexander Hammerstone

Fatal 4 Way for the MLW Middleweight Title
Tajiri vs. Arez vs. Aramis vs. Myron Reed (c)

2021 Opera Cup Tournament: Opening Round, Semi-finals
Opening Round: Tom Lawlor vs. Davey Richards
Opening Round: Bobby Fish vs. Lee Moriarty
Other participants – Alex Shelley, TJP, Matt Cross, Calvin Tankman

Nicole Savoy vs. Holidead

MLW World Tag Team Champions Los Parks