Bryan Danielson porównuje roster AEW i WWE, All Japan Pro Wrestling gospodarzem MLW World Middleweight Championship Matchu

» AEW Superstar Bryan Danielson wystąpił w Gresh and Keefe, gdzie porównał roster AEW oraz WWE.

Nie chcę porównywać rosteru WWE, ponieważ faceci oraz kobiety są fantastyczni, ale chodzi o to, że przebywałem tam przez 11 lat. Cesaro jest jednym z moich dobrych przyjaciół. Właśnie w ostatni weekend odwiedziłem go. Sporo czasu spędziłem na jednym ringu z Cesaro. Patrząc na roster AEW widzę wielu fantastycznych facetów, z którymi nigdy nie miałem okazji walczyć. Wiem, że młodsi wrestlerzy mogą się wiele ode mnie nauczyć. Oczywiście to działa w obie strony. W branży wrestlingowej działam od ponad 22 lat. Spójrz na kogoś takiego jak, Dante Martin, który ma 20 lat. To co robiłem w 1995 roku mając 14 lat w zupełności różni się od teraźniejszego wrestlingu. Dowiadujesz się, czym tak naprawdę interesuje się młodsza część publiczności. Po prostu jest to fascynujące.

» Federacja Major League Wrestling poinformowała, że World Middleweight Champion Yoshihiro Tajiri będzie bronił dzierżonego mistrzostwa podczas eventu All Japan Pro Wrestling.

Odbędzie się on 28 listopada. Przeciwnikiem doświadczonego wrestlera w pierwszej obronie będzie Atsuki Aoyagi. Warto dodać, że Tajiri wspomniane mistrzostwo zdobył podczas debiutu na tapingu MLW Fightland.

MLW CEO Court Bauer za pośrednictwem portali społecznościowych wypowiedział się na temat nadchodzącej rywalizacji.

Jestem pod wrażeniem @atsuki_aoyagi z @alljapan_pw. Co jeśli…. All Japan gościć będzie @TajiriBuzzsaw broniącego @MLW World Middleweight Championship w rywalizacji z Atsuki Aoyagi? Spodziewam się, że będzie to wielka bitwa.

Będzie to pierwsza obrona MLW World Championship na ringu All Japan Pro Wrestling od 2003 roku.