Niesamowita metamorfoza wrestlerki All Elite Wrestling, Kevin Smith zainteresowany powrotem do AEW, Jaka walka rozpocznie turniej MLW Opera Cup 2021?

» AEW Women Abadon za pośrednictwem Twittera pochwaliła się fizyczną metamorfozą jaką przeszła w przeciągu roku. Jak widać na poniżej zamieszczonym zdjęciach doświadczona wrestlerka straciła prawie 15 kilogramów regularnie trenując od maja 2020 roku.

Colt Cabana oraz Cody Rhodes pogratulowali wrestlerce zaangażowania jaki włożyła w pracę. Warto zauważyć, że Abadon po raz ostatni w ringu AEW Dynamite pojawiła się 6 stycznia na New Year Smash. Od tego momentu regularnie występuje na tygodniówkach Dark oraz Dark: Elevation, które dostępne są na oficjalnym profilu All Elite Wrestling na YouTubie.

W tym tygodniu firma AEW ogłosiła wprowadzenie TBS Championship, czyli drugorzędnego mistrzostwa kobiet. Pierwsza mistrzyni zostanie ukoronowana podczas turnieju. Abadon ma nadzieję, że będzie w stanie wywrzeć odpowiedni wpływ na wspomniane mistrzostwo.

» W 2019 roku w federacji All Elite Wrestling na tygodniówce Dynamite zadebiutował aktor Kevin Smith będąc częścią segmentu Private Party (Isiah Kassidy i Marq Quen) z The Hybrid2 (Angelico i Jack Evans). Dwa lata później Smith w wywiadzie udzielonym dla ET Canada wyjawił, że chciałby ponownie wystąpić w AEW, gdy nadejdzie taka okazja.

W mgnieniu oka. Uwielbiam Chrisa Jericho, więc wszystko czego będzie oczekiwał ode mnie zostanie wykonane z miłą chęcią. Wyobrażam sobie, że wskoczymy z powrotem na ring w okolicy Clerks III. Jak mogliśmy zauważyć w ostatnim czasie Rosario (Dawson) zaangażował się w to, co było niesamowite. Wrestling istnieje na tyle długo, że widzieliśmy już niemalże każdą odmianę walki. Zrobienie pojedynku w stypulacji kinowej było nieuniknione. W AEW takie walki mogą realizować każdego tygodnia, ponieważ mają świetny program, świetnych i kreatywnych wrestlerów piszących bardzo dobre dialogi. Wydaje mi się, że zobaczymy więcej cinematic matchów.

WIELKA GALA WRESTLINGU W CHORZOWIE: KINGUIN PTW #1 REVOLUCJA

W najbliższą środę podczas MLW Fusion: Alpha odbędzie się turniej Opera Cup 2021. Inauguracyjnym pojedynkiem będzie starcie z udziałem Toma Lawlora oraz Daveya Richardsa.

Dla doświadczonego Daveya Richardsa będzie to pierwszy występ w turnieju Opera Cup. Jego przeciwnik nie tak doświadczony, ale również doskonale prezentujący się na ringu po raz drugi otrzymał szansę na rywalizację w prestiżowym przedsięwzięciu. W ubiegłym roku Lawlor pokonał Low Ki, dzięki czemu zyskał rozgłos oraz niesamowity prestiż.

Tak prezentują się dotychczas zapowiedziane walki:

* TJP vs. Alex Shelley

* Bobby Fish vs. Lee Moriarty

* Calvin Tankman vs. Matt Cross

Tej samej nocy do akcji włączy się King Muertes, ale jego rywal nie został ujawniony.