Mandy Rose o porażce na SmackDown Becky Lynch w serialu i filmie Marvela, Carmella przebrana za członków The Shield

Byłe gwiazdy WWE zmierzą się ze sobą podczas WrestleCade SuperShow: Revenge, Becky Lynch odpowiada Charlotte Flair, Brandi Rhodes o trudnych treningach

» 27 listopada na gali WrestleCade SuperShow zobaczymy gwiazdę AEW Malakaia Blacka, który zmierzy się jeden na jednego z gwiazdą NJPW Buddy Matthewsem. Ponad rok temu, kiedy obydwaj zawodnicy byli jeszcze w WWE, mieli ze sobą feud. Podczas jednego z odcinków RAW Matthews wbił Blacka w stalowe schodki.

» Mistrzyni kobiet RAW, Becky Lynch, poświęciła chwilę, aby odpowiedzieć na uwagi Charlotte Flair na temat jej pewności siebie i tego, jak to źle wpływa na niektórych ludzi.

Charlotte Flair w rozmowie z BT Sport powiedziała wówczas:

Tak, to oczywiście źle wpływa na ludzi, ale czy gdybym była mężczyzną, to też by źle wpływało na ludzi? Mam na myśli to, że nikt nigdy nie patrzy na mężczyznę i nie mówi: „Dlaczego on chce być znowu mistrzem świata?”. Albo: „On był na szczycie przez te wszystkie lata!”. Czy to dlatego, że jestem kobietą? Bo zrobiłam już wszystko? Bo mamy mniejszą dywizję? Dlaczego? Co? ‚Charlotte jest trudna’ Dlaczego? Bo bronię tego, w co wierzę? To czyni mnie trudną? Ale gdybym była mężczyzną, miałabym duże jaja.

Becky Lynch z kolei odpowiedziała mistrzyni kobiet SmackDown na Twitterze:

Nikt w naszym rosterze tak się nie zachowuje, mężczyzna czy kobieta. Płeć nie ma tu nic do rzeczy.

» Brandi Rhodes wystąpiła ostatnio w podcaście Throwing Down i wypowiedziała się na temat tego, jak ciężko trenowała, aby powrócić na ring z AEW oraz na temat krytyki, z jaką spotyka się w związku z jej pracą na ringu.

Wróciłam na ring i ciężko trenowałam. Prawdopodobnie dużo ciężej niż ludzie myślą. Zabawnie, że wiele osób mnie krytykowało, jeśli chodzi o pracę na ringu, ponieważ nie wiedzą o mnie zbyt wiele i po prostu spekulują. Ludzie po prostu zakładają, że ‚Brandi jest żoną Cody’ego i on może po prostu umieścić ją w dowolnym miejscu, w którym chce być, a ona nie musi ciężko pracować i nie trenuje zbyt wiele’. W tej chwili jestem w ringu co najmniej trzy dni w tygodniu i na siłowni siedem dni w tygodniu. Trenuję tak ciężko jak tylko mogę, bo chcę dobrze wypaść.WWE Chcę być prawdziwą pretendentką. Ja sama wykonuję swoją pracę, jestem bardziej pewna siebie, wiem dokładnie, co robię i do czego jestem zdolna. Mam nadzieję, że to się przełoży i ludzie faktycznie będą zwracać na to uwagę i oglądać. Widziałam ostatnio wiele osób, które mówiły, że zabieram czas innym kobietom i takie tam. To pokazuje mi, że nie oglądają. Jeśli to zabiera czas kobietom, to pokazuje, że może mamy jedną walkę w roku i to jest większy problem. To nie jest tak.

Odbyliśmy wiele rozmów z wieloma naprawdę fajnymi organizacjami, które chciały dowiedzieć się o nas więcej i być może chciałyby z nami współpracować. Mamy fenomenalne partnerstwo z KultureCity i nadal się rozwijamy w tym partnerstwie, starając się służyć jak największej liczbie rodzin, którym KultureCity również pomaga. Szukamy możliwości rozszerzenia współpracy i wywierania takiego wpływu w tak wielu obszarach, jak to tylko możliwe.