SPOILERY: Zaktualizowana karta walk Survivor Series, Ric Flair reaguje na promo Becky Lynch, Sasha Banks: Byłam wściekła, kiedy Ronda Rousey dołączyła do WWE

» Po dzisiejszym epizodzie RAW dostaliśmy nową, zaktualizowaną kartę walk niedzielnego Survivor Series.

Przedstawia się ona następująco:

* 5-on-5 Elimination Tag Match:
Team RAW (Seth Rollins, Finn Balor, Kevin Owens, Austin Theory, and Bobby Lashley) vs. Team Smackdown (Drew McIntyre, Jeff Hardy, Xavier Woods, Happy Corbin, 1 More TBA)

* 5-on-5 Elimination Tag Match:
Team RAW (Bianca Belair, Rhea Ripley, Liv Morgan, Carmella & Zelina Vega) vs. Team Smackdown (Sasha Banks, Shotzi Blackheart, Shayna Baszler, Natalya, 1 More TBA)

* Big E vs. Roman Reigns

* Becky Lynch vs. Charlotte Flair

* Shinsuke Nakamura vs. Damian Priest

* RK-Bro vs. The Usos

Podczas RAW Mysterio zmierzył się z Lashleyem i przegrał. Po walce wyszedł Adam Pearce i stwierdził, że chce mieć jak najlepszą drużynę, dlatego też zastępuje Reya Austinem Theory w 5-on-5 Elimination Tag Matchu na Survivor Series.

» Ric Flair na Twitterze zareagował na promo, które wygłosiła Becky Lynch podczas RAW. Wrestlerka powiedziała, że Charlotte była kiedyś jej bliską przyjaciółką i odniosła ogromny sukces, ale obecnie nie ma żadnych argumentów by teraz ją pokonać.

Chyba będę musiał osobiście wybrać się na wycieczkę, żeby zobaczyć, jak pokonujesz @MsCharlotteWWE! Nie sądzę, Siostro, Człowieku, Big Time Becks, czy jakkolwiek się nazywasz. Nie ma wystarczającej ilości choreografii w tym biznesie, aby cię uratować @BeckyLynchWWE.

» Sasha Banks była gościem w programie The Kurt Angle Show, gdzie wyjawiła dlaczego była wkurzona, gdy Ronda Rousey dołączyła do WWE. Wypowiedziała się również na temat tego, że chciałaby stoczyć jeszcze przynajmniej jeden pojedynek z Rousey, jeśli ta kiedykolwiek powróciłaby do WWE.

Mogę mówić tylko za siebie. Byłam wkurzona, że Ronda Rousey mogła przyjść, dostać więcej pieniędzy niż ja, dostać [lepszą] szatnię niż ja, i przyprowadzić tych wszystkich ludzi za kulisy i dostać więcej czasu niż ja. Myślałam wtedy: ‘Przepraszam? Kim jesteś i co robisz?” Poza tym, że szanuję wszystko, co zrobiła w UFC, jeśli chodzi o squared circle, to jest to mój dom. To tam jestem szefem, a nie Ronda Rousey. Więc, mogło być z tego sporo napięcia. Pozostałe trzy… Po prostu nie wiedziałam. Nie wiedziałam nawet dlaczego nazywają się “the Four Horsewomen”. Dziękuję bardzo za bycie fanem, ale to jest nasz znak firmowy. Drugi, po Ricu Flairze w WCW.

Byłabym zadowolona z ponownej pracy z Rondą. Nasz pojedynek na Royal Rumble był niesamowity. Walczyć z kimś, kto nie ma profesjonalnego zaplecza wrestlingowego i jest tak nowy i świeży… Uwielbiam takie wyzwania. Ona załapała to tak szybko, ponieważ naprawdę to kochała i była fanką. Z powodu tła walki, wiedziała co robić i to po prostu jakby płynęło tak łatwo i naturalnie dla niej. Praca z nią była niesamowita i z chęcią stoczyłabym z nią jeszcze jeden pojedynek.