Kurt Angle o tym, czy Chris Jericho i Eddie Guerrero pasowaliby do TNA, Tommaso Ciampa: Nie pasuję do NXT 2.0, Szczegóły współpracy Madusy z NWA, Walka o mistrzostwo tag-team zapowiedziana na MLW Blood & Thunder!

» Podczas niedawnego wydania Q&A w programie The Kurt Angle Show, WWE Hall of Famer Kurt Angle został zapytany o to, czy Chris Jericho i Eddie Guerrero pasowaliby do TNA.

Ojej. Chris Jericho, Eddie Guerrero. Ci faceci, mogliby nieść federację na swoich plecach. Poradziliby sobie znakomicie. Zawsze radzili sobie dobrze, czy byli w WCW czy WWE, nie miało to znaczenia. Mam na myśli AEW, spójrz teraz na Chrisa Jericho. Wciąż idzie mu tak dobrze, jak nigdy dotąd. To jest po prostu niewiarygodne. Ale myślę, że ci dwaj faceci byliby naprawdę dobrzy dla TNA.

» NXT 2.0 ma przedstawiać produkt z młodymi i wysokimi wrestlerami. Tommaso Ciampa uważa, że nie pasuje do tej wizji, mimo że jest topowym mistrzem tego brandu. O tym mówił podczas wywiadu dla RN Pro Wrestling.

Każdy miał swoją wizję NXT 2.0 i nie sądzę, żebym ja do niej pasował. Nie pasowałem do tej formy. Jestem trochę starszy, wyglądam tak jak wyglądam, cokolwiek chcesz powiedzieć.. Byłem w stanie wyjść tam w pierwszą noc i wygrać tytuł NXT i mieć swoją historię odkupienia. A potem kontynuowałem to dalej. Oczywiście jesteśmy ludźmi, czytamy, widzimy, przejściowy mistrz i całe to gówno. A potem wyszedłem tam i pokonałem Brona Breakkera. Jestem najlepszym co NXT ma teraz do zaoferowania i jestem tego świadomy. Jestem świadomy tego co ten tytuł reprezentuje i jaka jest moja odpowiedzialność. To dla mnie bardzo fajne być w tej pozycji, być w stanie robić to co robię i udowadniać, że wątpiący się mylą i udowadniać, że ludzie, którzy mnie wspierają mają rację.

» Madusa, która jest członkinią WWE Hall of Fame, na swoim Instagramie oznajmiła, że będzie pracować za kulisami NWA. Była wrestlerka ujawniła, że będzie współpracować z firmą w charakterze zakulisowym i ma “kilka więcej niespodzianek”, które są w przygotowaniu.

Z wielkim zaszczytem dzielę się wielkim ogłoszeniem! Ta wiadomość jest ekscytująca na tak wielu różnych poziomach.

#1 Praca z @nwa to nie tylko zaszczyt, to także bogata historia i rzetelność. W naszej federacji płynie krew, która rozprzestrzenia się na najbardziej utalentowanych i niesamowitych ludzi na świecie. Dziękuję Billy i Pat.

#2 Z ogromną przyjemnością pracuję u boku głodnych sukcesów, wytrwałych talentów i przełomowych legend.

#3 Według mnie i każdego, kto kocha rozrywkę, NWA jest bestią w swoim własnym gronie, tworząc zupełnie nową platformę, styl i utrzymując historię pro wrestlingu przy życiu i w takt. PLUS…

Naprawdę łączę siły z NWA i będę pracowała za kulisami, pomagając talentom i kilku innym niespodziankom.

Kto jest ze mną w tej sprawie… Co chcielibyście zobaczyć, jakie walki was intrygują i co sprawia, że jako fan chcecie oglądać wrestling. Czy jest to świetne promo? Czy chciałbyś zobaczyć jak rodzą się i powracają stajnie? Czy chciałbyś zobaczyć kobietę menadżera przy ringu z mocą mikrofonu? Jakiego rodzaju feudy by cię zaintrygowały.

Chodzi mi o fanów i o to co im się podoba. Jesteśmy otwarci, aby usłyszeć waszą odpowiedź.

Miejcie oczy szeroko otwarte na wszystkich moich mediach społecznościowych. Więcej informacji pojawi się wszędzie!

https://www.instagram.com/p/CWV9fnLrBFk/?utm_source=ig_embed

» MLW zorganizuje swój event Blood & Thunder 21 stycznia w Dallas w Teksasie. Według niedawnej reklamy na 96.7 The Ticket, ogłoszono, że podczas show odbędzie się walka o pasy tag-teamowe MLW. The Von Erichs (Ross i Marshall Von Erich) zmierzą się z mistrzami podczas tego show. Los Parks ostatnio bronili swoich tytułów przeciwko 5150 (Slice Boogie i Danny “Limelight” Rivera) na tapingach MLW War Chamber.