Była gwiazda WWE kończy karierę po debiucie na gali Double or Nothing!

Lio Rush we wtorkowym poście na Instagramie ogłosił przejście na emeryturę. Kontuzja, którą odniósł podczas AEW: Double or Nothing okazała się poważniejsza niż początkowo przypuszczano.

Zdałem sobie sprawę, jak bardzo wpłynie to na moje codzienne życie. Każdy, kto mnie zna, wie, że pracuję bez końca dla siebie i swojej rodziny. Codzienne zdawanie sobie sprawy, że są drobne rzeczy, których nie mogłem już robić, stawało się coraz bardziej frustrujące. Tak jak zwykłe założenie koszuli, a także dużo trudniejszy do zaakceptowania fakt, że nie mogę odebrać mojego nowo narodzonego syna…

Rush został ujawniony jako niespodziewany uczestnik Battle Royale. Wcześniej, po odejściu z WWE w kwietniu 2020 roku, rywalizował z New Japan Pro-Wrestling i Major League Wrestling.

Amerykanin przed epizodem w WWE był znany z występów w Combat Zone Wrestling i Ring of Honor.  Biorąc pod uwagę, że pochodzący z Maryland wrestler ma dopiero 26 lat, jego debiut w AEW wydawał się być tylko początkiem wielkich rzeczy, które mają nadejść. Zaznaczył, że mimo kontuzji federacja nadal chce podpisać z nim kontrakt. To nie będzie ostatni występ Rusha w ringu, ponieważ powiedział on, że wypełni swoje zobowiązania kontraktowe z NJPW zanim na dobre zawiesi buty.