WWE NXT 08 czerwca 2021: Raport

8 czerwca, Capitol Wrestling Center i ostatni epizod NXT przed NXT Takeover: In Your House.

MATCH #1
Austin Theory vs Oney Lorcan

W trakcie walki w okolicach ringu pojawili się Pete Dunne i Johnny Gargano. Kiedy Theory i Lorcan w tym samym momencie wykonali na sobie Clothesline, Dunne i Gargano zaczęli brawl. Kiedy obaj zostali już wyprowadzeni na koniec rampy, Theory spojrzał się w stronę Johnny’ego i Oney to wykorzystał wysyłając go w słup.

Zwycięzca: Oney Lorcan

Dok Hendrix (Michael Hayes) przedstawia dotychczasowe walki na NXT Takeover: In Your House. Raquel Gonzalez będzie broniła pasa kobiet przeciwko Ember Moon. Cameron Grimes zawalczy z LA Knightem. Mercedes Martinez zawalczy z Xia Li. W main evencie zobaczymy Fatal 5 Way match o pas NXT, w którym zawalczą Karrion Kross, Johnny Gargano, Adam Cole, Pete Dunne i Kyle O’Reilly.

W ringu pojawia się Legado Del Fantasma. Santos mówi, że Bronson zapłaci za to, że przez niego Legado przegrało w ubiegłym tygodniu. Bronson się pojawia. Bronson mówi, że po tym jak zgniótł Santosa, Escobar musiał pewnie zmienić po tym spodnie. Widzimy 4503 powtórki Reeda zgniatającego Santosa (tak naprawdę to max 15). Santos wyzywa Bronsona, żeby wszedł do ringu w tym momencie i zrobił to samo. Reed wchodzi do ringu i przy okazji pojawia się MSK. Santos mówi, że zabierze Reedowi pas NXT North American, a Mendoza i Wilde zabiorą pasy tag team. Santos proponuje 6 man tag team match, Legado Del Fantasma vs Reed i MSK ze wszystkimi pasami na szali. Reed i MSK się zgadzają. Widzimy kolejne powtórki Reeda zgniatającego Santosa (już nie chce mi się ich liczyć). Pojawia się HitRow i patrzą się oni na LDF i MSK z Reedem.

Po przerwie na reklamy dowiadujemy się, że już na NXT Takeover: In Your House MSK i Bronson Reed zmierzą się z Legado Del Fantasma w Winners Take All matchu.

MATCH #2
Isaiah “Swerve” Scott w/HitRow vs Killian Dain w/Drake Maverick

Killian chciał wejść na trzecią linę, ale Ashante zdjął mu nogę. Drake rzucił się na Adonisa, ale Top Dolla go zaatakował. Swerve wykorzystał to, że Killian był skupiony na byłym zawodniku NFL.

Zwycięzca: Isaiah “Swerve” Scott

Poppy pojawia się w CWC.

Na backstage’u McKenzie informuje Candice i Indi, że Poppy się pojawiła i pyta dlaczego Candice nie lubi Poppy. Mówi, że to przez to, że McKenzie mówi o Poppy, kiedy ona jest mistrzynią Tag Team i stoi obok McKenzie. Indi mówi, że słyszała, że Dexter w ubiegłym tygodniu wziął słuchawki Indi i uronił łezkę. Indi idzie go szukać.

Mercedes Martinez robi wejście przed swoją walką, jednak Xia Li ją zaatakowała od tyłu. Xia wrzuca Mercedes do ringu i Martinez walczy z Xią. Mercedes zostaje odciągnięta przez sędziów. Mercedes wchodzi do ringu i każe zacząć walkę.

MATCH #3
Mercedes Martinez vs Amari Miller

Zwycięzca: Mercedes Martinez

Mercedes rozprawiła się z rywalką w 19 sekund.

McKenzie robi wywiad z Breezango. Pyta się ona o zarządzony przez Waltera atak Imperium na nich. Fandango nie wie czemu Walter jest cały czas jest wściekły. Breeze mówi, że są Imperium ma z nimi problem przez to, że Breezango zabrali im pasy tag team.

Triple H i William Regal witają Poppy w CWC. Hunter mówi, że bardzo lubi nową muzykę Poppy. Pyta się kiedy wypuszca ona album. Poppy mówi, że w tym momencie. Dexter pojawia się i pokazuje Poppy obrazek, który jej narysował. Poppy przytula Dextera. Indi przychodzi i widzi ich przytulających i odchodzi z płaczem.

Cameron Grimes i LA Knight w tym samym momencie przyjeżdżają do CWC. Ted DiBiase czeka na nich w ringu. LA i Cameron pojawiają się w ringu. Ted mówi, że w niedzielę jest finalny test. Ted mówi, że będą musieli się dosłownie wspiąć na drabinę sukcesu. Opuszczona zostaje złota drabina i Ted mówi, że zawalczą oni w Ladder Matchu. LA nazywa Grimesa wieśniakiem. Cameron mówi, że może być wieśniakiem, ale dalej jest bogaty. Mówi, że nieważne co się dzieje po za ringiem, ważne co się dzieje w nim, a w ringu, na oczach ludzi Cameron Grimes jest nie do pokonania. Cameron mówi, że LA może wziąć jego pieniądze i sławę, ale to on weźmie dziedzictwo Million Dollar to the moon. Cameron pyta się co będą musieli zdjąć z nad drabiny. Ted mówi, że będzie to Million Dollar Championship. Fani skandują To The Moon!!! Ted mówi, że kto wygra będzie posiadaczem mistrzostwa Million Dollar.

Na backstage’u Karrion Kross i Kyle O’Reilly zostają rozdzieleni i wkracza wściekły Regal.

MATCH #4
Grizzled Young Veterans vs August Grey & Ikemen Jiro

W trakcie walki na rampie pojawili się Ciampa i Thatcher i oglądali z bliska walkę.

Zwycięzcy: GYV

Po walce Zack Gibson mówi, że skończyli oni już z Thatcherem i Ciampą bo już udowodnili, że są od nich lepsi. GYV jest tutaj, żeby odebrać pasy tag team MSK i udowodnili również, że Thatcher i Ciampą są chuliganami. Ciampa mówi, że GYV nie dostaną walki o pasy tag team, dopóki nie przejdą przez nich. GYV wyzywają Thatchera i Ciampę do Tornado Tag Team Matchu w przyszłym tygodniu. Ciampa mówi, że kochają oni tornada, nie potrzebują tagów i nie potrzebują czekać, aby skopać ich tyłki do następnego tygodnia. Ciampa i Thatcher wlatują do ringu, jednak GYV szybko się ulotniło. Thatcher mówi, że będzie się on rozkoszował łamaniem ich kończyn.

Bobby Fish mówi, żeby Oney Lorcan wybił sobie z głowy myśl o tym, że Bobby zapomniał o nim.

Candice LeRae pojawia się w ringu. Candice mówi, że nie chce się jej słuchać o Poppy. Fani skandują, że chcą Poppy. Candice mówi, że przez Poppy Indi opusciła arenę z płaczem. Candice zaprasza Poppy do ringu przywitać ją tak, jak na to zasługuje. Poppy się pojawia. Mówi, że ona nie jest wrestlerką, ale zna kogoś kto jest. Słyszymy muzykę Io Shirai, która powraca do NXT i Io bije się z Candice w ringu.

Dowiadujemy się, że hostami pre-show będą Sam Roberts, Justin Barrasso i Arash Markazi.

Io na backstage’u wpada na Raquel i Dakotę i patrzą się one na siebie złowrogo.

MATCH #5
Ember Moon vs Dakota Kai

Ember Moon chciała wykonać Eclipse, ale Raquel trafiła ją big bootem.

Zwycięzca: Ember Moon przez dyskwalifikację

Po walce Ember atakuje Raquel i panie walczą. Ember wykonuje Eclipse na Raquel i stoi nad swoją rywalką.

Karrion Kross mówi, że jego rywale dostali walkę z nim za nic. Mówi, że nie muszą oni czekać, aby poczuć to co Kross ma dla nich przygotowane. Śmieje się on z tego, że myślą oni, że mogą go obalic.

W ringu widzimy Regala z Krossem. Regal mówi, że to on jest GM i Kross nie rządzi tym co się tutaj dzieje i nie chce on widzieć brawlu dzisiaj. Kross mówi, że Regal niczym nie rządzi. Kross mówi, że nie opuści on ringu dopóki wszyscy czterej nie przyjdą do ringu teraz. Kyle się pojawia. Mówi, że Kross jest niepewny, bo wie, że ktoś mu w końcu odbierze pas. Johnny również się pojawia. Gargano śmieje się, z tego, że Kross pozwala Kyle’owi ubranemu w kurtkę jeansową tak gadać do niego. Mówi, że Kross może być mistrzem NXT, ale nie jest on Johnny Wrestling, ani Johnny Takeover. Mówi, że jakby był on na miejscu Krossa udusił by on Kyle’a. Kross mówi, że jeśli Johnny przyjdzie do ringu, to pokaże on mu jak dostać się do szpitala. Pete Dunne przerywa. Pete mówi, że może teraz pokazać wszystkim dlaczego jest najgroźniejszym gościem na tej planecie i dlaczego po niedzieli, każdy będzie go nazywał mistrzem NXT. Na ekranie pojawia się Adam Cole i mówi, że nie przyjdzie do ringu w tym momencie, bo i tak już upokorzył wszystkich w tamtym tygodniu. Adam nazywa Krossa największym kretynem ze wszystkich. Adam mówi, że Kross nazywa się mistrzem, że ludzie nazywają go niepokonanym, a w tamtym tygodniu on go pokonał, kiedy go poniżył twarzą w twarz na mikrofonie, a Kross nic z tym nie zrobił. Adam mówi, że Kross boi się zmierzyć z nim 1v1 i że w niedzielę Adam nie musi nawet go pokonać, może on pokonać Johnny’ego, albo Pete’a, albo Kyle’a, który nie zasługuje na bycie w tej walce, albo nawet samego Krossa, tylko po to, żeby udowodnić światu, że reign Krossa z mistrzostwem NXT był jednym wielkim rozczarowaniem. Kyle wchodzi do ringu i nazywa Adama pi*dą, która nie chce tutaj przyjść. Kross pyta się Kyle kim on niby jest. Kyle policzkuje go i wywołuje brawl, pomiędzy nim Dunne’m i O’Reillym. Dołącza do nich również Gargano. Kross położył wszystkich wraz z ochroną, jednak kolejni ochroniarze go trzymali, a Gargano i Dunne to wykorzystali i wykonali na nim Superkick i Enzuigiri. Potem jeszcze Kyle dołozył Helluva Kick. Kyle był ostatnią osobą stojącą na nogach do czasu, kiedy Kross wykonał na nim Running Forearm Smash w tył głowy. Kross wziął pas NXT i jako jedyny stał w ringu. Nagle pojawia się Adam Cole, który wykonuje dwa superkicki na Krossie, po czym wykonuje Last Shot i jako jedyny stoi na nogach z pasem NXT.