Nowy wizerunek zawodnika RAW, Luchador z niegroźnym urazem, Data powrotu Evy Marie ogłoszona!

» Na wczorajszym Monday Night RAW Jaxson Ryker pojawił się w ringu w nowym wydaniu. Zmienił on swój wizerunek: Ściął włosy i skrócił zarost. Ryker zaatakował swojego dotychczasowego Tag-Team partnera – Eliasa. Prawdopodobnie zmierzą się oni na nadchodzącym Hell In A Cell. Bardzo możliwe, że WWE ma na Jaxsona jakieś poważniejsze plany związane z udziałem w rywalizacji o jeden z pasów lub uczynią z niego Face’a.

 

» Jeden z członków Lucha House Party – Gran Metalik – jest kontuzjowany. Nie wiadomo co dolega Luchadorowi, lecz najprawdopodobniej kontuzja nie jest groźna, ponieważ Metalik na Twitterze oznaczył Dorado oraz napisał, że przeprasza za dziś i do zobaczenia za tydzień. Warto też wspomnieć, że na ostatnim RAW zawodnik ten występował bez żadnych objawów kontuzji, a sama federacja zapowiedziała w piątek występ obu wrestlerów w Tag Team Battle Royal Match’u. Wszystko wskazuje więc na to, że uraz nie jest poważny.

 

» WWE oficjalnie ogłosiło, że już na przyszłotygodniowym RAW, na arenie pojawi się znana w głównej mierze z Divas Revolution z przełomu roku 2014 i 2015 Eva Marie. Czerwonowłosa zawodniczka powraca do federacji po czteroletniej przerwie. Federacja dość długo trzymała fanów w niepewności co do daty występu Evy, ponieważ już od 6 tygodni na RAW pojawiały się krótkie filmiki zapowiadające powrót gwiazdy, lecz nie podawano dotąd żadnych konkretów. Jak myślicie, czy WWE poprowadzi Marie lepiej niż za pierwszym razem?